Jak točit na musica.ly

4. prosince 2016 v 22:47 | Broken girl |  Guide to life 💞
Ahoj, asi všichni, co jste tu byli někdy dříve tušíte, že jsem tu strašně dlouho nebyla a možná by si to zasloužilo něco jiného, než návod na natáčení, ale tak nějak pocitově chci napsat tohle, takže Vás všechny vítám u návodu: Jak natáčet musaca.ly

starbucks

Step 1.:
Pokud jste se rozhodli, že chcete natočit nějaké to video na musica.ly je první, možná i nejdůležitejší krok, stáhnout si musica.ly. Po stáhnutí se budete muset zaregistrovat a vyplnit profil. Pokud chcete mít úspěšné musica.ly je nejlepší přidat profilovou fotku a do popisku si rozmyslet nějaké důležité a zároveň informace, které Vás popisují - třeba co máte rádi, v jaké skupině tancujete (příklad pro lidi, co tancují), nebo jaké jsou Vaše koníčky,...

Step 2.:
Sledujte populární lidi nebo lidi, co točí videa, co se Vám líbí - budou pro Vás inspirací. A občas Vám mohou dát i typ na aplikaci na stažení, která se Vám může hodit pro následnou úpravu Vašich videí jako např. funimate.

Step 3.:
Vyberte si písničku, která se Vám líbí. Poslouchejte text, popřípadě si ho přeložte do češtiny, abyste lépe pochopili, o co se v něm jedná (pokud ona písnička není v seznamu písniček na musica.ly přidejte si ji tam sami...). Když si rozmyslíte část textu, kterou chcete, pořádně si promyslete sestavu - co a ve kterou chvíli chcete dělat. Trénujte si ji buď před zrcadlem nebo před kamerou, abyste viděli, jak bude výsledek vypadat, protože občas jsou představa a realita dva odlišné světy.

Step 4.:
Až jste přescědčeni, že choreografie vypadá dobře i na kameře, tak ji naostro natočte. Když se nepovede, nevadí - vždycky to můžete smazat a začít znovu. Až budete mít výsledné video, máte na výběr: Video můžete rovnou zveřejnit, nebo ho můžete přidat, do již dříve zmiňované, aplikace a upravit. A pak už jen stačí čekat na liky a davy lidí, co Vás budou chtít sledovat.

Článek je sice kratší, ale aspoň je. Doufám, že návod k něčemu poslouží a pokud máte musica.ly, klidně mi do komentů napiště nickname - podívám se.

 


Komentáře

1 andrea andrea | E-mail | 9. února 2018 v 17:53 | Reagovat

ahoj jak jse prihlasit na funimate??

2 MirkaVela MirkaVela | E-mail | Web | 25. července 2018 v 4:57 | Reagovat

Peels can help to eliminate from of all age changes of the skin layer. operations efficient at any age, suitable for skin of any type. After non-traumatic peeling disappear small wrinkles, skin turns out young, smooth. Recovery – three days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, old, affects hardly noticeable pits, eliminates spots.
Rehabilitation – seven days. Profound peeling performing in the beauty clinics. This is most effective procedure, although requires long period adaptation – up to four weeks.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama