Do it all in the name of love 🌹

8. října 2016 v 14:45 | Broken girl |  Diary
Ahoj ✌, začíná to tu vypadat trochu pozitivněji, co se aktivity týče (nechci to zakřiknout - pořád je spousta věcí, co má bohužel přednost, ale o tom možná jindy)... Rovnou na začátek bych chtěla poděkovat všem, co mi drželi palce na soutěži; skončila jsem druhá a za dva týdny mě čeká další soutěž, tak snad zase nějak dopadne 🙈.

Jinak, co se celkově týče tréninků - konečně jsem poznala posledního lektora, kterého jsem zatím neznala. A první dojmy? Milej, vtipnej, celkově skvělá povaha - jenom někdy se zdá, až moc vlezlý (teda svoji přítelkyni v tom nepřekoná) a vzhledově se mi vůbec nelíbí, ale tak nevadí 😅. Aspoň jeden tanečník je tam celkem pěknej...

quote

Minule jsem Vám psala, že jsem původně měla strávit nějaký čas o samoetě s J. a byla jsem z toho strašně na nervy, ale nakonec to naštěstí? nevyšlo. Podařilo se mi to až včera a takhle zpětně z toho mám opravdu radost. Dokážeme se spolu pořád normálně bavit a dokonce zkousl, že jsem mu trochu odřela dveře auta 😅. Stává se...

Ve škole vypadá všechno strašně zmateně. Štve mě, že kdykoli kdokoli přestoupí na naši školu, jde k nám... Jeden den jsem nebyla ve škole, protože pod vlak, kterým jsem jela, skočil nějaký chlap asi v půli cesty, a druhý den přijdu a co nevidím; dvě nové spolužačky. Neříkám, že by mi nějak vadily - se všema se dá normálně bavit, ale stejně - už to prostě není naše třída.

Dneska je to super extrémně krátký článek, protože nějak nemám o čem psát... Snad se Vám aspoň něco z něj líbilo, nebo aspoň Vás to zaujalo.
Broken girl
 


Komentáře

1 John Bearden John Bearden | Web | 9. listopadu 2016 v 11:35 | Reagovat

Vynikající příspěvek Kontroloval jsem průběžně tento blog a jsem ohromen! Velmi užitečné informace především poslední část Starám se, aby takové informace hodně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama