Podpásovky jsou jen pro ty, kteří se výš nedostanou 👊

9. září 2016 v 17:00 | Broken girl |  Diary
Ahoj, s trochu pokleslekší náladou, hodně věcma probíhajícíma mojí myslí a naprostým časovým deficitem, se Vám snažím napsat, jak se mám a co se tak zhruba děje. Je to přesně týden (neslibuji, že to tak bude, když to budete číst), co začala škola a na mě toho začíná být trochu hodně moc. Netíhám ani s dopisováním sešitů, protože na ty první hodiny si beru pouze poznámkový blok. Natož učení a nemluvě o 5-ti stránkové eseji do psychologie...

(btw, jsem jediná kdo je už teď naprosto posedlý iPhonem 7, který prostě vypadá top? Jinak, vím, že na fotce je SE)

První týden učení (a nevadí, že jsme se učili až od půlky úterý) mám tak nějak za sebou a pocity jsou dost smíšené. Musím říct, že... Já vlastně ani nevím, co chci říct. Nechci psát o škole (jaké máme předměty atd.), protože na to tu mám rozepsaný tag, který můžete čekat někdy brzy...

Chci psát o lidech, co mě v poslední době zklamali a věřte tomu, že jich bylo dost a hlavně jsem to od nich nečekala. První případ, o kterém mluvím jsou moje dvě nejlepší kamarádky ze školy. Bylo to myslím čtvrteční ráno, kdy se mě jedna z nich, jen tak mezi řečí, zeptala, jestli by mi vadilo, kdyby z té školy odešla i s tou druhou. Když jsem řekla, že se mi to nelíbí, navrhla mi, abych šla s nima. Narovinu? První věc, co mi vadí je, že je to církevní škola. Nemám nic proti víře, ale ty pravidla tam mi prostě fajn nepřijdou (ta holka, co mi to navrhla, chodí snad jenom v tílkách, což se tam nesmí, takže chci vidět, co jako chce dělat...). Věc druhá; měnit ve třeťáku školu prostě nemá smysl. Poslední dva roky si zbytečně komplikovat srovnávačkama a naprostou změnou prostředí, když nestíhám to, co teď mám - asi jako ne, díky. A poslední třetí věc je, že náš rozvrh bych prostě (až na poslední 3 hodiny v úterý) neměnila ani za nic. Takže asi můžete chápat, jak jsem se cítila...


Druhým člověk, který mě celkem zklamal, je (nevím proč, ale chci sem dát přídavné jméno maličký) H. Nehledě na to, že z našeho venku nic nebylo, tak už mi ani čau neřekne, kvůli učebnicím se nestavil a když se bavím s jeho kamarádkou, tak neřekne čau ani jí. S většinou jeho spolužáků jsem se dokonce bavila víc než s ním. Ale co už... A další věcí je samozřejmě J., ale to už je taková klasika, kterou už asi neprožívám tak jako dřív (ok, možná pořád brečím každou druhou noc).

Je to sice na mé poměry hodně krátké, ale stejně nevím, jak nebo čím pokračovat dál. Prostě, těště se na TAG a napište ↓ jak jste si zatím vedli ve škole vy ;)
Broken girl
 


Komentáře

1 Monica. Monica. | Web | 9. září 2016 v 21:20 | Reagovat

Huh, ta škola je vždycky zezčátku šíleně vyčerpávající. Docela mě zděsilo, když jsem se dozvěděla, co všechno letos budeme dělat a fůůů... chtělo by to zase prázdniny.
Poslední dobou mě taky docela hodně lidí zklamalo. A zrovna teď mám kvůli tomu zatraceně špatnou náladu, takže s tebou naprosto soucítím.

2 Ev. Ev. | Web | 9. září 2016 v 23:03 | Reagovat

Zrovna jsem si říkala, že si chci někde přečíst něco pozitivního, protože jsem sama dost negativní...nevadí, třeba příště :D

Odejít ze školy ve třeťáku je blbost, pokud na ní nemáš nějaké větší problémy, pokud jí třeba nezvládáš a jiná by byla lepší. Já jsem třeba někdy ve třeťáku zjistila, že mě to absolutně nebaví a že to nikdy nebudu dělat, ale stejně jsem to nějak dokopala do konce. Pokud se na tebe chtějí kámošky takhle vykašlat, tak kašli ty na ně. Vím, že je to blbý, pokud ve třídě nikoho jinýho nemáš, ale určitě je nesmysl jít někam, kam vlastně nechceš, jen kvůli kámoškám.

Co se týče kluků, ty sama nikdy nepochopím, stejně tak jako oni nepochopí nás holky :D

Každopádně se netrap, vím, že to říká ta pravá, co se trápí už tak rok denně, ale prostě se netrap, ok? :D

3 Olja:) Olja:) | Web | 10. září 2016 v 10:20 | Reagovat

Joo škola .. ta mě začíná za týden a jsem z toho úplně vyděšená .. vejška, nový město, spolužáci, systém učení, kolej O.o no prostě všechno totálně jiný. A když jsem otevřela seznam požadavků .. no málem jsem běžela na záchod s pohlým žaludkem :D
Ale my to určitě obě zvládneme :3
S těma kamarádkama si to zkus nějak vyřešit .. vysvětli jim, že i pro ně by to byla zbytečný komplikace. Podle mě je to jenom takový chvilkový nápad:)

4 Switch Switch | E-mail | Web | 14. září 2016 v 21:25 | Reagovat

Zklamání z lidí je fakt hroznej pocit, asi vím jak se cítíš :/

5 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 16. září 2016 v 21:41 | Reagovat

No, u mě byl začátek školy dost hektický - první týden jsme měli projektový, který byl tentokrát zaměřený na němčinu. Jeli jsme na kemp, kde jsme se dost učili, psali testy... prostě nalívárna do mozku hned na začátku školy :/. Věřím, že si to dokážeš představit.
A dnes jsem se vrátila z týdenního (nebo přesněji pětidenního) výměnného pobytu v Německu... Už se těším na opisování restů ze školy :O.

Z tím zklamáním ti rozumím... Nevím, proč ty holky chtějí odejít, mají pádné důvody...?
Vím, že asi neuvažuješ přestoupit, ale kdybys o tom přemýšlela - podle mého názoru je odejít jen kvůli kámoškám je hloupost :).

Studuji církevní gympl a nemáme tam žádné zákazy oblečení. Některé holky chodí i celkem vyzívavě :O. Ale chápu, že na téhle škole pravidla můžou být jiná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama