If you don't like me & still watching, bitch, you're a fan

11. září 2016 v 17:19 | Broken girl |  Tohle prostě nejde zařadit..
Ahoj 👋, tak jste se dostali k dalšímu článku, kdy lidi okolo mě mají zase takový thug life, že mi dokonce pomáhají mít nápady na články a tímto bych chtěla poděkovat Emičce, protože prostě můžu. A jak si Ev. (nenápadná reklama zdarma, takže určitě navštivte, hoďte koment, cokoli,...) v komentářích u minulého článku přála, tak je to pozitivně naladěné - aspoň já to tak beru. Bude to něco na styl Bitches wanna be me 👑 a něco je dokonce o těch stejných lidech, protože závist je dlouhodobé hobby.

Výsledek obrázku pro bitch quotes

Celý tento poutavý příběh se odehrál v sobotu, kdy jsem původně chtěla veškerý svůj volný čas věnovat škole. Jenže známe školu; asi každý bude dělat raději cokoli jiného, než to, co by doopravdy měl. Takže jsem se jako dobrovolník přihlásila na roznášení letáků pro naši taneční skupinu. Spolu s kamarádkou jsme si daly sraz, na který ona samozřejmě přišla pozdě (což se stává pokaždé, když vybírá čas srazu ona). Udělaly jsme si systematický plán trasy, abysme mohly zmateně bloudit po městě.

Po více jak hodině chůze jsme si řekly, že by byl vhodný čas na první pauzu, takže jsme si sedly před místní základku, připojily wi-fi a, jak se dalo celý den čekat, udělaly jsme si každá na snap fotku, že roznášíme letáky. Obě jsme jednu daly na my story a druhou jsme posílaly lidem. Já osobně jsem vytypovala pár lidí, které mám ráda a také pár, které ráda nemám, ale chtěla jsem se něco jako pochlubit.

Po chvíli jsme pokračovaly v naší zmatečné cestě. Jelikož jsme ani jedna neměly pití, tak jsme zašly do obchodu a udělaly si druhou pauzu. Tentokrát kratší, abysme to všechno stihly. Dál jsme pokračovaly směrem k domu té kamarádky, co chodila se mnou. Tam jsme byly až do té chvíle, co byla už opravdu tma. V tu chvíli jsme dostaly inteligentní nápad udělat si trip do nějakého horšího kouta města, což se sice neukázalo jako nijak dobrý nápad, ale aspoň jsme měly další fotku na snap, že pro ten den končíme s roznášením, kterou jsem poslala těm stejným lidem, co předtím.

Výsledek obrázku pro bitch quotes

S kamarádkou jsme se rozloučily a každá jsme šla sama ke svému domu. Mobil se mi automaticky připojuje k wi-fi, takže hned jak jsem přišla domů, čekala mě zpráva od té kamarádky, jestli jsem v pohodě došla domů a snap od jedné z těch holek, co nemám ráda. Otevřela jsem snap a v něm stálo: Dej mi s tou blbou skupinou pokoj! - mimochodem, ta holka tam chodí taky. Jelikož jsem udělala screen té zprávy, což se jí ukázalo, náš rozhovor neskončil.

Psala mi, že ji pomlouvám. Pomlouvání = rožšiřování nepravdivých zpráv... Když jsem říkala, že o mě vykládá blbosti, tak jsem nerozšiřovala lži. Její kecy o tom, jak se mnou J. nikdy nebude, jí vrátila karma sama, když mi O. napsal, že ji nechal kvůli mě. Nehledě na to, že hned potom, co to řekla, na mě zavolala pozdrav a běžela mě obejmout.

Ale víš co? Je mi to jedno. Na to, že tě nezajímám, máš stáhnutých nějak moc mých fotek - fotek, na který ses nedostala, protože i když jsi byla ve stejné taneční skupině, byla jsi někde trochu jinde. Tvrdíš, že se k J. strašně vtírám - promiň, že já nejsem ten srab, co stojí venku a dovnitř jde jen se svojí bandou ****, kterou za rohem pomlouvá stejným stylem jako mě. Celý léto jsi nepromluvila s nikým kromě rodiny a budeš tvrdit, že nemám kamarády... Prostě žij si svůj očividně ne až tak amazing život a uvidíme, kdo to dotáhne dál.
Broken girl
 


Komentáře

1 Switch Switch | E-mail | Web | 14. září 2016 v 21:53 | Reagovat

No, pomineme-li to, že obecně nechápu, jak někdo může chtít používat snapchat...
Já nemám nikdy takovéhle vypjaté vztahy s jinými lidmi - že bych se s nimi hádala, a oni že by říkali, že je pomlouvám a tak. Já tomu říkám, že se snažím být za každých okolností milá, ale co si budeme povídat, není to nic než přetvářka.

2 Lexis Lexis | Web | 15. září 2016 v 12:22 | Reagovat

Takýchto ľudí tak strašne nemám rada -_- Bohužiaľ takmer už nachádzam len takých

3 Džejní Džejní | Web | 16. září 2016 v 19:31 | Reagovat

taketo dramy do zivota ja teda nepotrebujem :D som rada, ze podobni ludia sa v mojom okoli nevyskytuju.

4 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 16. září 2016 v 21:48 | Reagovat

Jo, pomluvy... Ta holka, o které jsi psala, mi trochu někoho připomíná :/. Ale nevím o tom, že by se jí to někdy vrátilo :O.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama