How'd I get here, sitting next to you?✨

23. září 2016 v 22:06 | Broken girl |  Diary
Ahoj 👋, už ani sama nevím, kdy jsem tu naposledy doopravdy byla a nepřidala jenom nějaký článek, který ležel odležený v rozepsaných... Ale tak asi je na čase něco na tom změnit. Většina září je pryč a ve škole to u mě zatím vypadá relativně v pohodě - nejhorší známka, kterou mám je 2 a fakt mě celkem překvapilo, když jsem jela ve vlaku a přisedli si ke mě dvě děcka, co chodili na základku - typovala bych tak 8. třídu - a počítali, který z nich má kolik pětek a nebyl to zrovna krátký seznam. Nehledě na jiného spolucestujícího - studenta vysoké školy, obor matematika. Celkem mě zklamalo, když někdo, kdo se na takovou školu dostal, fňuká, že nespočítá logaritmy... Guys, to zvládnu i já 💪.


Nechci ani tak psát deníček o škole. Snad možná pro ty, co četly předchozí článek této rubriky, jednu větu na toto téma mám; dvě nejlepší kamarádky ze školy zůstávají... ✔
Vím, že se tu najde pár lidí, co mají rádi deníčky týkající se tanečních soutěží, závěrečných show apod. 💃 Jelikož za sebou už máme zápis a ve většině měst i první tréninky, chtěla bych se věnovat spíše tomu, jak to probíhalo, jaké z toho mám pocity a tak.

Každý rok se každý, kdo se chce stát členem naší skupiny, nebo pokračovat (u toho to není vyloženě nutné, ale je to takový zvyk), musí dostavit na zápis. Tento rok se konal minulý týden o hodinu později než loni ⌛, což mě narovinu dost zmátlo. Vlastně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi to někdo neřekl.

S holkama jsme měly sraz čtvrt hodiny dopředu v podstatě před budovou 🏦. A jako typicky kamarádka, která určila čas srazu nezklama a přišla pozdě. Věšly jsme tedy společně dovnitř, kde panoval typický zmatek. Nějak se nám podařilo najít stůl, u kterého jsme se měly zapsat (stoly bývají tři - pro děti, pro juniori a třetí pro mládež a dospělé). Trenér udělal krátký proslov na téma kdy, kde, co a jak; který se vpodstatě nemění - takže jsem to slyšela po 5. (vlastně po 4., protože jeden rok jsem na zápis nešla, ale i tak je to dost 💎). Tím zápis skončil a my se mohly odebrat k domovu. Místo toho jsme ale šly na houpačku kousek odtud. Tam jsme si chvíli povídaly, domluvily se na srazy před tréninkama a teprve vyrazily domů.


Týden na to (tudíž tento týden 📆) se konal první trénink. Občas to v některých složkách bývá i trénink rozřazovací (v jiných je rovnou normální trénink), kdy trenér vymyslí krátkou sestavu, naučí nás ji, my ji ve skupinách tak po 5-ti zatancujeme a on rozhodne, jestli skončíme v "lepší" nebo "horší" půlce. Co si budeme vykládat, většinou to moc spravedlivé není... A bohužel se to letos mělo týkat i nás.

Přišli jsme do sálu, převlékli se a čekali. Při první trénincích se začátek hodně zdržuje, protože je toho potřeba hodně vyřídit a už se blíží i první soutěže, takže o to je to komplikovanější (hlavně, když ji i pořádáme 🙉). Sestava byla opravdu kratičká složená z jednoduchých kroků, ale hudba rychlá, takže i pro ty zkušenější celkem oříšek. Učili jsme se ji asi 45 minut. Pak jsme měli chvíli na to projet si ji sami a přišla závěřečná část; ukázat, jak jsme se s tím vypořádali.

Trenér nás rozdělil do skupin po 4-5 tanečnících. Každá skupina vždycky nastoupila na plac, jednou zatancovala sestavu spolu s trenérem a jednou bez něj a takto se prostřídali dvakrát všechny skupiny. Nejhorší (aspoň pro mě) bylo, že už příchazeli děcka na trénink po nás, takže nechtěné publikum. Nějak jsem to zvládla a když jsem viděla ostatní, myslím, že jsem si nevedla až tak špatně ✌.

Pak měla přijít obávaná část; rozdělení. Jenže nakonec z toho padlo, protože pár lidí si to rozmyslelo a šlo buď samo do nesoutěžní složky a nebo do jiné věkové kategorie (což bych mohla taky, ale nechci). Takže to zatím vypadá podle mých představ a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Za týden by mě mohla čekat první soutěž (s domluvou to teď trochu vázne nevím, proč jsem tam napsala teď... asi jsem si chtěla dělat naděje, že by to mohlo někdy fungovat), takže třeba se tu objeví i článek o ní 😉.

Rovnou se všem omlouvám, jestli jsou tu nějaké chyby - článek jsem po sobě nečetla, protože spěchám. Potřebuji si nachystat věci a zítra směr Praha 🌆. Pokud jste se letos rozhodli také věnvat něčemu podobnému, určitě se pochlubte dole ↓.
Broken girl
 


Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 24. září 2016 v 16:37 | Reagovat

Nesnáším, když mám něco předvést a příjde někdo mnou nechtěný :D Tak to bylo u mojí závěrečky v devítce, na to, že jsem šla poslední, přišly rovnou dvě mladší třídy.. :D

2 Switch Switch | E-mail | Web | 24. září 2016 v 17:14 | Reagovat

Nechtěné publikum - to je děs, moc dobře znám :D obdivuju takhle ty lidi či tancují, je to boží :3

3 crazyjull crazyjull | Web | 27. září 2016 v 17:47 | Reagovat

Je super, že vás nakonec nerozdělovali. :) Držím palce při té soutěži! :)

4 cincina cincina | Web | 28. září 2016 v 22:29 | Reagovat

Tak jestli je tvoje nejhorší známka dvojka, tak ti gratuluji!:)
V té případné soutěži ti budu držet palce a ať se ti daří i na trénincích:)

5 Gabriella Gabriella | Web | 29. září 2016 v 15:28 | Reagovat

Hodně štěstí v soutěži! :) Nejhorší známka 2? Tak to gratuluju, moje je nejhorší 5 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama