Čekání růžových jednorožců ☼

19. června 2016 v 14:33 | Broken girl |  Diary
Ahoj, mám tu dnes pro Vás již třetí povídací článek o tom všem, co se mi teď děje. Zatímco se některé věci zlepšují, jiné jdou totálně do háje apod. A já bych Vám to vše chtěla nějak shrnout - doufám, že se mi to podaří, aniž bych se do toho zase zamotala jako většinou.
Naposledy jsem Vám psala o úterku a soutěži v první pomoci. Den po ní jsem byla opravdu vyšťavená a i když jsem chtěla vzdát školu snad v každé hodině a jít domů, vydržela jsem to až do konce. A ani generálku na sobotní závěrečnou šou jsem nevynechala. Mluvit o tom, že byla nespravedlivá a zatímco jedni nedělali nic, my museli makat, a podobně, už asi ani nemá smysl. Dopadne to tak vždycky. Co jsem ale nečekala byl další rozhovor s holkou od J., tentokrát naživo. Občas to vypadá, že friendship, co jsme kdysi opravdu mívali, nikdy nezmizel úplně - jen nevím, jestli je to na škodu nebo pro dobro ♠.


Další část z mého plánu věcí, co nechci, ale musím udělat, bylo navštívit slavností otevření administrativního bloku firmy, kde pracuje moje máma. Nejvíce mi vadilo, že jsem tam měla jít hned ze školy, což se nakonec nestalo - zaběhala jsem si domů a zpátky na zastávku. Akce jako taková byla opravdu fajn <3 Prohlídka firmy sice místo 10-ti minut trvala hodinu, ale byla docela zajímavá. Občerstvení se povedlo a atrakce jsem si opravdu užila - střílení šípů mi nešlo vůbec a ze segwaye jsem měla za začátku strach; lekce balonkování byla vysoce nad mé síly, ale nakonec jsem dokázala nějak udělat kytku - dokonce přežila cestu dvěma autobusy a kus pěšky, ale když jsem hledala klíče od domu, jeden balónek praskl...

neverland

Poslední akce z těch, co už mám za sebou, byla včerejší závěrečná šou na ukončení letošní taneční sezóny. Všechno to mělo začínat odpoledním workshopem, kam jsem nechtěla jít, a jelikož se nikomu nepodařilo mě předsvědčit, tak jsem ani nešla. Takže pro mě to začalo naším tajným plánem - dát trenérovi a trenérce dort, který všichni podepíšeme. Sešli jsme se u kamarádky, která dort pekla a podepsali jsme se na něj nějakou černou jedlou barvou. Od tud jsme šli pěšky na místo konání, kterým bylo letní kino. V pět měli začínat prostorovky a závěřečné generálky.
Až jsme si tohle všechno odbyli, měli jsme hodinu volna, takže jsme zašli ke druhé kamarádce a zavolali jednomu kamarádovi, aby došel za námi. Společně jsme se po hodině vrátili na místo konání. Akce se zahájila, postupně odtancovali jednotlivé složky naší skupiny, přišlo poděkování tanečníkům,... A všechno skončilo. I když to docela nerada přiznávám, já si toto opravdu užila.

love

A i když jsem to tak původně přesně nechtěla, všechno to zakončím tím smutným... Nevím, kdo z Vás si pamatuje části příběhu mého života s O., ale podstatný fakt je, že tam celou sobotu byl taky. Nevím proč, ale občas někdy nad tím vším hodně přemýšlím. Co kdybych tenkrát šla? Dopadlo by to jinak?
Co byste si mohli pamatovat určitě je H. Měli jsme jít spolu ven, jenže když jsem mu napsala naposledy, abysme se domluvili kdy, ani si to nezobrazil; doteď si to nezobrazil... Dokonce jsme se od té doby potkali, ale vzájemné ignorování nená mezí...
Oba tyto odstavce o mě vypovídají jednu věc; pořád věřím v neuvěřitelné Když věříme v neuvěřitelné, nestává se to pak uvěřitelným?... čekám něco víc, protože kdyby nebylo něco víc, bylo by to smutné. Jednou přece musí přijet dokonalý princ na růžovém jednorožci a zachránit tohle všechno...
Broken girl
 


Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 19. června 2016 v 20:51 | Reagovat

Jé, jsem ráda, že sis akce užila :) S klukama ti asi bohužel neporadím, přesto, že bych moc chtěla. Vím, jak je těžké, když vůbec nevíš co si myslet.. Nicméně, rozhodně máš pravdu v tom, že když věříme v neuvěřitelné, tak se to stává uvěřitelným! :D :) (To by se mělo někam vytesat)! Hlavně si dál užívej života a na kluky neber ohled :) Vždyť jediní, kdo o něco přicházejí jsou oni, ne? :)

2 Lenka Klejchova Lenka Klejchova | 3. července 2016 v 21:41 | Reagovat

Super clanek ;) Jinak ten segway je super zazitek, ale ja si ted poridila tento hoverboard - http://www.maxtechnika.cz/hoverboard-smart-bw-bily-batoh-dalkove-ovl.html a to je jeste vetsi sranda. jezdim tim do skoly a po meste a parada ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama