Největší msta je odpuštění

2. února 2016 v 18:18 | Broken girl |  Diary
Ahoj, minule jsem Vám psala tag, který se Vám doufám líbil. Nějakou dobu tu zase tagy nebudou - další se objeví možná u 20. nebo až 30. kapitoly. Na začátku článku bych chtěla udělat dnes takové menší shrnutí blogu, abych se mohla trochu pochlubit. Neberte to zle, ale jak o mě všichni v mém okolí ví, ráda se chlubím, i když nemám čím.
(Shrnutí je ke 31. 1. 2016)
Jako nejvíce diskutovanější články se na prvním místě umístili tři články se shodným počtem komentářů. Všechny (Klidně mě mlať tyčí, Berou na sebe podobu toho, čeho se bojí nejvíce a Zkus důstojnost - je to zdarma) mají po 11 komentářích. Návštěvnost blogu byla nejvyšší 30. 1., kdy blog navštívilo 21 lidí. Celkový počet máštěv za tento měsíc je 347, za což strašně moc děkuji.

fruit

chapter 11 - OMG, He kiss me
Lidi, já tomu pořád nemůžu uvěřit. Prostě se to nemohlo stát a já se každou chvílí musím probudit. A všechno to začalo úplnou blbostí... Kamarád - úplně nehorázně pěknej kamarád - měl svátek. Náhodou jsme se ten den měli potkat, tak jsme si s kamarádkama řekli, proč mu nepopřát. Koupili jsme mu aspoň čokoládu, abysme nešli s prázdnou.
Měli jste vidět jeho výraz. Měl takovou radost ♥ Všichni jsme se na sebe tlemili... A pak? Dal každé z nás pusu na tvář... Jo, dělám, jako by to bylo něco neuvěřitelný, ale ono je. Myslela jsem, že umřu a byla jsem fakt úplně mimo... Kamarádka se dokonce sesypala na zem XD.
Prostě měli jste nás vidět :D Ale na tu pusu nikdy nezapomenu... Bylo to dokonalý.

chapter 12 - High life
Jinak můj život vypadá pořád dost stejně... V pondělí půjdu do školy - po dost dlouhé době - a vůbec se mi tam nechce. V tělocviku mám před všemi tančit a já nechci... Nejsem zvyklá vystupovat sama a už vůbec ne s tímto tanečním stylem. Kamarádka mi slíbila, že mě z toho nějak vykecá, tak ještě uvidím :D
Do toho mám třídní učitelce vysvětlovat, proč nechci jet do Prahy. Ale mě prostě přijde zbytečný vstávat ve 3, abych viděla pražský hrad, který jsem už viděla. A ještě k tomu odjezd je z místa, odkud je to o hodinu delší cesta, než od nás z domu...
Do toho se J. stala autonehoda, ale naštěstí je v pořádku... Auto je sice nepoužitelný, ale on má aspoň výmluvu, proč se na všechny vykašlat...
Konečně jsem odeslala slohovku do literární soutěže. Teď už jen čekám, jak to dopadne. Jelikož účast byla minimální, šance na výhru jsou maximální :3
Jedna holčina mi udělala úplně mega radost. Vždycky přidávala taneční vystoupení na youtube, ale potom s tím skončila. No, a teď chce zase začít, takže mám opravdu radost.
Do školy k nám nastoupil nový učitel tělocviku. Vypadal celkem vystrašený, když viděl, že v tělocvičně nemáme ani síť a používáme místo ní šňůrku :D Ale bude to s ním asi úplně na pohodu, což je jedině dobře.

book

Vím, že druhá část je jenom v bodech, ale přišlo mi to tak nejjednodušší jak na psaní, tak na pochopení. Nemám momentálně moc nápadů a mám toho strašně moc na učení... Dlouho jsem ve škole nebyla, tak to potřebuji nějak dohnat. Na blogu aktivní budu, jenom toho moc nezažívám, tak není moc o čem psát.

 


Komentáře

1 *Anne *Anne | Web | 2. února 2016 v 19:13 | Reagovat

Znám ten pocit, když ti dá pusu fáááákt hezkej kamarád, a ani k němu nemusíš nic cítit, jen je prostě hezký, to je jasný, že se sesypeš :D Měla jsem to u jednoho podobně a ještě byl tak něžnej, náhoda je že to bylo také u příležitosti narozek, ale nebyly jeho, byly to mé narozeniny :DDD Gratuluji ke statistikám, jen tak dál :) Přežij to nějak ve škole a upřímně, já bych jela na jakýkoliv výlet, Prahu zbožňuju, má takové své kouzlo, udivuje mě, že jí takto vnímám  i když v ní žiju :)

2 Andey Andey | Web | 4. února 2016 v 10:23 | Reagovat

Gratuluju k návštěvnosti a komentářům. :) Mně by se do Prahy taky nechtělo. Stále nechápu, co na ní každý vidí. Na základce jsme taky měli místo sítě gumu. :D

3 E. E. | Web | 4. února 2016 v 15:25 | Reagovat

Od kamaráda to bylo moc hezký, chápu, že na to nezapomeneš, kdo by zapomínal na takovouhle věc - je to hodně milý. :-)
Mě moc výlety neberou, jsem lenoch, takže to chápu :')

4 Ilča Ilča | Web | 5. února 2016 v 10:02 | Reagovat

Jinak s popiskem článku naprosto souhlasím, největší msta je odpuštění, když někdo potom přijde na to, co opustil a měl a je nejvíc pozdě a už to nejde vrátit zpět :)

5 Gabriella Gabriella | Web | 5. února 2016 v 16:40 | Reagovat

Já vždycky nové učitele litovala , u nás nemají žádnou autoritu a v jejich hodinách se všichni bavěj a dělají  kraviny.Já mám výlety hodně ráda,ale když nefouká studenej vítr :D musí být tak nějak docela pěkně jinak mě nikdo daleko nedostane:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama