Není místo, kam bychom se schovali

1. ledna 2016 v 5:00 | Broken girl |  Diary
Ahoj, dneska to bude zase takový kratší článek, ať Vás zbytečně neokrádám o čas. Bude se týkát mého druhého já, neboli chlapce s modrýma očima - od teď J. Bude to takové zavzpomínání na náš rok 2015. Naše přátelství se v tomto roce hodně změnilo a jak v poslední době přemýšlím od nevidím do nevidím, na dost věcí jsem přišla. Do toho si pár lidí všimlo, že se spolu bavíme, takže můj ask vypadá jako seznamka s J.

2016, new year, and new image

Rok začíná vždycky v lednu, ale vůbec nevím, co tenkrát bylo... V tu dobu už jsem věděla, že ho miluji, ale on to zatím nevěděl. Už měl půl roku přítelkyni a já tajně až zas tak tajně ne doufala, že se rozejdou. Věděla jsem, že se vidí asi tak dvakrát do týdne na pár hodin... Já s ním trávila každý týden hodinu cesty vlakem, kdy jsme byli jenom spolu. Mohla jsem mu říct cokoli a věděla jsem, že mě poslouchá. Byl tam - viděla jsem ho a slyšela jeho hlas. A přes to jsem se kolikrát na něj vykašlala, protože když jsem jela sama, mohla jsem být doma mnohem dřív... Neříkám, že lituji, ale znova bych to neudělala.
Bavili jsme se spolu o blbostech. Co jsem považovala za významný okamžik bylo, že mi půjčil knížku. Zní to obyčejně, ale on nikdy nikomu knížky nepůjčuje, ale mě ji půjčil. Dovezl mi ji až domů - knížka měla přes 800 stránek a on se s ní táhnul jenom kvůli mě.
Pomalu se blížilo léto a on mi oznámil, že si bude dělat řidičák. Věděla jsem, že to znamená konec společným cestám... a to navždy. Narovinu jsem mu to řekla. Nenaštval se na mě, ale řekl mi, že on si řidičák prostě udělá a já mám smůlu. A taky si ho udělal... Bylo léto, takže mi to zatím nijak nevadilo, protože do školy jsem nejezdila.
Přišlo letní soustředění, kde jsem týden sledovala, jak se furt líbá se svojí holkou a šahá na ni... Jednou seděla vedle mě a on na ni šahal - seděla jsem hned vedle - jeho ruka ode mě byla asi 5 cm ani ne... Chtěla jsem odejít, ale nešlo to. Snažila jsem se dívat jinam...
Skončilo léto a přesně prvního září jsem mu to řekla... Psali jsme si: Bavili jsme se o jeho holce a on se zeptal co proti ní mám. Já že nic, ale on mi nevěřil. Několik hodin poté ze mě vylezla pravda. Nevěděl, co mi na to říct... Nakonec řekl, že miluje ji. A i kdyby ke mě něco cítil, nechce nic měnit.

book, butterfly, and read image

Den na to jsme chodili se skupinou po základních školách kvůli náborům. On tam naštěstí nebyl... V každé třídě náš trenér o něm vykládal, jak je skvělý... Pamatuji si, že po každé, když to řekl, myslela jsem jenom na jednu větu: Včera jsem mu řekla, že ho miluji. I když o mě nestál, měla jsem z toho takový dobrý pocit.
Zůstali jsme kamarádi. Ten týden v pátek jsme se měli poprvé od toho vidět na živo. Měla jsem strach a ze začátku to bylo divný... ale přešlo to. Dokázali jsme se normálně bavit dál.
Od té chvíle jsme si hodně psali. Většinou jsem kvůli němu v noci z neděle na pondělí ani nešla spát. Probrali jsme toho hodně. Hlavně jeho víru v to, že mě to přejde... Snažil se mi "pomáhat", přičemž mi řekl pravdu hodně opravdu hnusných věcí.
Přesto jsme se spolu furt bavili... V listopadu jsem v podstatě z hecu dojela do města, kde bydlí. Pomocí navigace jsem šla k němu domů. Pozval mě dovnitř, což jsem dost nečekala. Seděla jsem u něj v pokoji a za celých 30 minut jsme si v podstatě nic neřekli.... Byla jsem celkem zklamaná, ale naše přátelství ani to nezničilo.
Skypovali jsme spolu - vlastně jsem si založila skype jenom kvůli němu.
Pořád si píšeme každý den, ale vím, že mu nemůžu věřit jako dřív. Vím, že neudrží tajemství a jeho ego nezná hranic. Ale stejně jsem tak naivní, že mu řeknu cokoli...
Do toho se mi na asku objevilo pár otázek - oznamovacích vět - o něm. Že o mě vykládá strašný věci a že jsem naivní...
Vím to. Já to vím... ale stejně o něj nechci přijít... Znamená pro mě strašně moc a nikdo o mě neví ani půlku toho co on. Taky mi o sobě občas něco řekl... Pokaždý, když jsem naštvaná, uklidňuje mě, že jsme přátelé. Že se tak chová ke každýmu...
Ano, chová se jako debil a je na sebe hrdý. A co já? Já to beru jako omluvu... Vím, že takový je, ale stejně...
Ale na Nový rok mi zavolal, aby mi popřál hodně štěstí do dalšího roku - bylo to od něj sladký :3

Vím, že jsem slibovala kratší článek, ale nějak to nevyšlo ;)
Možná je občas trochu nesrozumitelný, nebo zamotaný, ale snad to nějak pochopíte. Těžko se to píše...
 


Komentáře

1 -Really?! -Really?! | Web | 1. ledna 2016 v 19:48 | Reagovat

Ešte sa to môže otočiť ;)
Šťastný nový rok :*

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 1. ledna 2016 v 19:58 | Reagovat

Hlavně, že ti popřál..Je vidět, že mu na tobě aspoň trochu záleží :))

3 Ronnie Ronnie | Web | 1. ledna 2016 v 20:47 | Reagovat

Při čtení toho článku jsem pociťovala tu bolest, co asi musíš pociťovat. Tu lásku ti nikdo nesebere, protože láska se nedá vlastnit, ale jedna věc tu přece jenom je. Pokud budeš jednou silná, překonáš to a na nějakou chvíli si od komunikace s ním dáš pokoj, tak se ti za nějakou dobu uleví a později s ním můžeš zase komunikovat i když se to nejspíš vrátí, protože je to láska no takže to je asi k ničemu. Jenom ti to říkám z vlástních zkušeností, vždycky v tom budeš vidět nějakou naději.

Šťastný Nový rok xxx

4 Fredy Fredy | Web | 2. ledna 2016 v 11:45 | Reagovat

To máš skvěle napsané. Někomu to ublíží, chápu :-(

Jinak ti přeju všechno nejlepší do nového roku a ať je ti hej =)

5 Beatrix Beatrix | E-mail | Web | 2. ledna 2016 v 13:08 | Reagovat

Koukám, že nejsem jediná, kdo zažívá neopětovanou lásku. Pokud by ale o mně začal říkat takový věci, definitivně by u mě skončil. Podle mě ti za to nestojí, ale láska je láska, to chápu. Ale všechno se v dobré obrátí, neboj :)

6 Georgina Deer Georgina Deer | Web | 2. ledna 2016 v 23:27 | Reagovat

Ten kluk tě musí milovat, jenom je mu blbý se rozejít s holkou a hned si začít s novou. To by pak vypadalo že je nějakej děvkař a že ty jsi děvka a to on určitě nechce. A třeba tu jeho taky miluje. Víte na fb, asku, blozích a všude možně se říká že chlapi jsou strašný a jaký jsou debilové, ale zkuste si to představit že jste chlap... mají taky nějaký city! A z jedné části jsou to blbci a z té druhé jsou rozumný lidi. :-) myslím že tě miluje nebo miloval, ale rozhodně to musí mít nějaký smysl proč to udělal..........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama