Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní

31. ledna 2016 v 12:56 | Broken girl |  Tagy
Ahoj, minule jsem Vám slíbila tag, jelikož to bude již 10. kapitola z mého života. Vymyslela jsem ho v podstatě sama, ale nebylo těžké na něj přijít. A bylo tu dost podobných. Doufám, že se bude líbit a dozvíte se tak o mě něco nového a zajímavého ;)

chapter 10 - My top 3 tag
Tag jsem nazvala: "My top 3". A v čem bude spočívat? Vždycky napíšu nějakou kategorii a vypíšu Vám tři nejoblíbenější věci z ní... Neumím vysvětlovat XD. Ale pochopíte to v tagu:

My top 3 days in year:
Většina se v roce nejvíce těší asi na Vánoce a podobné svátky. To mě ale moc nebere... Mezi mé nejoblíbenější tři dny v roce určitě patří poslední den školy. Miluji, když na sebe můžu obléct šaty, dojít do školy na pár hodin. Všichni jsou na sebe strašně milý, protože ví, že se dlouho neuvidí - nebo aspoň ne ve škole. Převzít kus pro mě bezcenného papíru a jít s kamarádkami na pizzu a projít se po městě. Většinou jsou k vidění ještě tabla, takže se zastavujeme u nich a říkáme, koho známe, kdo vypadá pěkně a co se o kom povídá :D
Druhý takový den je pro mě poslední den letního soustředění... Všichni se objímají, slibují si, jak si budou psát a že se potkají další rok. Všude panuje úžasná atmosféra. Uklízí se pokoje, což v našem podání vypadá, jako dělání ještě většího bordelu... A zároveň se už všichni těší domů.
Třetí den je pátek. Mám ráda pátky strašně moc... Ve škole máme jenom pár hodin a všechno jsou to takový nepodstatný předměty, ve kterých toho moc nenaděláme. Potkávám lidi, které nevidím celý týden. A vím, že odpoledne nemusím vůbec nic. Večer dám stahovat díl Upířích denníků a sedím s knižkou třeba do jedné do rána.

school, day, and first image dancer and dance image fridays

My top 3 book in my bookcase:
Možná jste si už stihli všimnout, že naprosto miluji čtení. Hodně knih mívám půjčených z knihovny, ale doma se mi ukrývá taky hezká sbírka. Nemám je spočítané, ale okolo 50 jich určitě bude. Do mé top 3 musím určitě zařadit některou z knih J. K. Rowling. Miluji všechny její knihy, ale jelikož musím vybrat jenom tři, tak sem zařadím Prázdné místo. Knihu jsem tenkrát strašně moc chtěla a její koupě jsem nikdy nelitovala. Přečetla jsem ji asi za tři dny a chvíli na to jsem ji začala číst znova.
Druhou knížku napsala taky J. K. Rowling a nese název Volání kukačky. Jako malá jsem detektivky strašně moc milovala, ale v poslední době mě už moc nebrali, protože jsem mívala strach :D Ale tato si cestu k mému srdci našla. Líbila se mi a strašně jsem se těšila na druhý díl, který mám doma také a také ho mám ráda.
Třetí kniha je Divergence. Tato kniha se mi líbila z celé série nejvíc - ty ostatní mě už tak nebavili... Od začátku jsem věděla, jak kniha skončí, ale když jsem se blížila ke konci, přála jsem si, aby to byla lež...
Nejsou to jediné knihy, které mám ráda, ale osatní se sem bohužel nevešli (př. Zaklínač, Zůstaň se mnou, Hvězdy nám nepřály, .... je jich strašně moc).

book, chill, and soothing image insurgent, divergent, and veronica roth image

My top 3 TV series:
Jako malá jsem sedávala s tátou u televize a sledovali jsme aspoň pět kriminálek každý den. Na nějakou dobu mě to přešlo. Někdy předloni se mi to zase vrátilo, ale sledovala jsem pouze Myšlenky zločince - strašně se mi líbilo, jak je v každém díle citován minimálně jeden výrok někoho slavného. Měla jsem dokonce knížku, kam jsem si je vypisovala... I když už seriál nesleduji, v mojich oblíbených stále zůstává.
Seriál, u kterého se okamžitě, když vyjde, podívám na každý díl, jsou Upíří deníky. Někomu přijde strašně přehnaný, ale já ho miluji... Břečela jsem, když umřel Damon, když Bonnie měla pohřeb, když umírala Liz, odcházel Tyler,... Některé scény v mé paměti zůstali na dlouho a některé ani neodejdou; všechno to krásný i zlý mezi Damonem a Elenou, a hlavně píseň tichá noc v Damonově osobním pekle.
Bez třetího seriálu si nedovedu představit den. Aspoň na jeden díl Simpsonů se podívám každý den a mám to tak už pár let. I když jsem některé díly viděla už několikrát, nevadí mi to a dívám se znova.

delena, tvd, and damon salvatore image unicorn, simpsons, and funny image

My top 3 things to do:
Tři věci, které dělám nejraději, zahrnují hlavně tanec. Mám ráda ten pocit, když jsem sama doma, pustím si hudbu a aniž by mě někdo viděl, můžu si v klidu zatancovat. Baví mě i jenom sledovat, jak na živo tak videích, jak někdo tancuje. Mým největší vzorem vždycky byla jedna česká holčina, která je naprosto úžasná, ale o té možná jindy ;)
Druhou věcí je uklízení. Strašně ráda uklízím. Když jsem sama doma, pustím si hudbu a dávám věci na své místo. Mám ráda, když je vše tam, kde to patří... Akorát mám pokoj společný s bratrem, tak to není vidět XD
Třetí věc je snění/přemýšlení... Dokážu hodiny jenom tak sedět a snít... Je jedno o čem. Ráda si představuji jaké by to bylo mít rodinu, vyhrát mistrovství světa, být nejbohatší člověk na planetě zemi, být slavný youtuber,...

music Dream

Nechci to už více protahovat, protože málokoho baví číst dlouhé články ;) Doufám, že se tag líbil. Kdyby si ho někdo náhodou chtěl vypůjčit, je celý Váš. Snad jste se o mě dozvěděli něco nové a nebyla to pro Vás ztráta času. A někdy se možná dočkáte další části.
 


Komentáře

1 *Anne *Anne | Web | 31. ledna 2016 v 13:25 | Reagovat

Velmi zajímavý tag :) V hodně věcech se shodujeme, i v tom uklízení :D jen pak vždycky něco hledám a není vidět, že jsem vůbec uklízela :D Nevadí.

2 Gabriella Gabriella | Web | 31. ledna 2016 v 17:27 | Reagovat

Já strašně ráda uklízím,i když to pak skončí tím,že si prohlížím všechny věci :D .J.K.R. je užasna spisovatelka *-* a kriminálky mám strašně ráda :D

3 iambulletproof iambulletproof | Web | 31. ledna 2016 v 18:23 | Reagovat

CO?!? Damon umře..Už dlouho jsem na UD nekoukala. To je celkem ŠOK. :D
Jinak hezký tag,dost zajímavý a..nevím co dodat víc. Nemám slov. :D :D

4 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 1. února 2016 v 4:15 | Reagovat

Jéé, poslední den ve škole před prázdniny, ách tu atmosféru, jsem taky vždy milovala.

5 Andey Andey | Web | 1. února 2016 v 11:17 | Reagovat

Zajímavý tag :)
Poslední den ve škole mě nějak nebaví, protože tam jdeme na jednu (někdy dvě) hodiny a zase se jde domů. Z Upířích deníků jsem viděla asi jenom 15 dílů. :D

6 Moon Rains Moon Rains | Web | 1. února 2016 v 16:27 | Reagovat

To je naozaj podarený tag. Mne vymýšľanie podobných vecí nikdy nešlo.
Rada upratuješ? Ja vôbec. Poriadok ako taký mám rada ale som príšerne lenivá upratovať, radšej budem riskovať, že sa mi všetko zosype na hlavu :D
Vážne sa ti páčila Divergencia? Tú knihu mám od začiatku v zuboch, Tris mi ako hlavná hrdinka nesadla a keď mi nesadne hlavná hrdinka, začnem nenavidieť celú knihu.
S premýšľaním a snívaním sme na tom podobne. Myslím, že to robím preto, lebo je pre mňa realita príliš nudným, absurdným, temným miestom.

7 Veru* Veru* | Web | 1. února 2016 v 20:52 | Reagovat

Máme hodně společného)
Pátky, Divergence, tanec, přemýšlení a omg jooo Upíří deníkyyy! Miluju je nejvíc a prostě Damon je top postava a budu brečett pokaždýý když se mu něco stane. T mi ta řipomíín že by zase měli začít vycházet nové díly ted někdy))

8 Just Blaze Just Blaze | 2. února 2016 v 18:37 | Reagovat

To je vtipný, že se Ti líbí většinou ty dny, kdy něco končí. To máme docela podobný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama