Každý krok, který uděláš, může být tvou největší chybou

20. ledna 2016 v 11:11 | Broken girl |  TT
Ahoj, tento týden je téma týdne takové pěkně depresivní, takže jako stvořené pro mě. V poslední době jsem se opravdu hodně vyžívala v depresích. Dokázalo mi ublížit snad cokoli. Někdo mi napsal na ask a já už brečela. Někdo si nezobrazil moji zprávu do několika minut a já zase brečela. A takhle to bylo se vším... Nevím jak se to stalo, ale zlepšilo se to. Věci tolik neřeším. Bavím se víc s lidma okolo sebe. Je mi i celkem líp. Přesto jsou věci, které považuji za chyby a dnes Vám přestavím svoji top 5.


Number 1 - Go to call my genie so he knows
Věřila jsem jedné své kamarádce a to beru jako chybu. Uvědomuji si, jak moc mě to posunulo tam, kde teď jsem, ale stejně... Věřila jsem jí. A proto jsem jí řekla, jméno kluka, co se mi tenkrát doopravdy líbil. A víte co udělala ona? Řekla si, že ho sbalí "aby mi neublížil". Nejen, že jsem přišla o kamarádku, ale prožila jsem si s tím klukem tolik hrozných chvil... (ano, je to příběh o O.).
Vlastně jsem celkově zjistila, že není dobré říkat kamarádkám, kdo se Vám líbí. Potom je to na Vás víc vidět, protože víte, že ony o tom vědí. Když ten borec projde okolo, ony už do Vás žduchají apod. a ten kluk může být sebevíc blbý, stejně si všimne ;)

Number 2 - And now I'm at home, I'm all alone
Našla jsem kluka, do kterého jsem se opravdu zamilovala (ano, opět příběh o J.), začali jsme se spolu bavit a prostě jsme byli normální kamarádi. Jenže kamarádek, jako jsem byla já, měl tisíce. Místo, abych si vážila našich společných chvil, kašlala jsem na něj. A když už jsem s ním někde byla, nesoustředila jsem se na něj, ale na holky okolo něho... Pořád jsem se snažila udržovat je co nejdál...
Jediný, co z toho plyne je, že to nemá smysl. Jestli k Vám nic necítí, tak to, že od něj udržíte jednu holku dál, nic nezmění.


Number 3 - Do you really wanna do that
Nerozhodnost. Nenávidím tuhle svoji vlastnost. Nikdy a pro nic se nedokážu rozhodnout. I když třeba vím, co bych chtěla, stejně si nevyberu XD. Vždycky začnu přemýšlet nad tím co by kbyby, což nikdy nekončí jedním řešením...

Number 4 - I'm gonna keep it real
Strach. Brání mi v hodně věcech. Nedokážu se ho zbavit. Je tu pořád, jako můj nejlepší kamarád dělám si srandu, můj nejlepší kamarád tu není skoro nikdy. Bojím se všeho.. věcí okolo mě; činností, co bych měla, mohla nebo chtěla dělat; lidí, zvířat,... Není nic, co by mi nenahánělo strach.

Number 5 - I wish I had style
Nikdy, ale nikdy, jsem neměla nikomu říct, že tancuji XD. Pak po mě všichni chtějí, ať jim zatancuji... Nikdy netančím sama a ono to jen tak z místa prostě nejde - aspoň ne mě. Stydím se, a jak je to nečekaný, tak si nemůžu vzpomenout na žádný kroky, i když jich znám dost. A hlavně jsem teď měla nerozhodnou známku z tělocviku, takže mi učitel napsal jedna, ale příště musím zatancovat. Jediný moje štěstí je, že mám J. a ten mi vymyslí sestavu aspoň někdy je užitečný.


Nevím, jak Vám, ale mě přijde článek místy trochu zmatený... No, nedokážu to popsat lépe. Snad pochopíte a budu ráda, když zanecháte komentář. Vždycky mi udělají radost.
 


Komentáře

1 Veru* Veru* | Web | 20. ledna 2016 v 20:35 | Reagovat

Jástrsšně ráda čtu tvoje články. Vždycky se uplně těším co nového se dozvím a tak.
To s těma kamarádkama je pravda. Pak už se nemůženikdo ani zmínit o klukovi, který se vám líbí, protože ony se na vás hned koukají rádoby tajným pohledem a všichni to poznají

2 Gabriella Gabriella | Web | 20. ledna 2016 v 20:49 | Reagovat

Já sice mám lidi,kterým věřím,ale neříkám jím nic co se týká mých pocitů.
Já v době kdy jsem "tancovala" tak jsem se o tom zmínila kamarádce a ona po mě chtěla ať jí něco ukážu..hmm ne nešlo to takže to plně chápu hele :D

3 Beatricia Beatricia | Web | 22. ledna 2016 v 13:59 | Reagovat

Ten článek je skvělý, velice mě zajímal. Nejvíc jsem přemýšlela o tom, zda je či není vhodné se kamarádce svěřovat se vším. Stará moudrost a zkušenost praví: NIKDY se nesvěřovat s vážnými věcmi, které chceš uchovat v tajnosti.
Všechny body jsi zohlednila moc výstižně. ☼☼☼

4 cincina cincina | Web | 22. ledna 2016 v 19:29 | Reagovat

Téma týdne je sice depresivní, ale to hned neznamená, aby ses v depresích utápěla. Když se v tom pořád budeš hrabat, tak to bude akorát horší.
Zkus se soustředit na něco hezkého!:) Život může být i fajn, když alespoň trošku změníš svůj postoj k němu:) ♥ Držím palce!:)

5 Natálie Natálie | Web | 22. ledna 2016 v 19:29 | Reagovat

řekla si že ho sbalí aby ti neublížil?? aha.. :O tak to je opravdu chytré.. a nedivím se ti za tvou náladu.. :( byla bych na tom určitě stejně.. :/ ale určitě bude líp.. :)) neboj :))

6 E. E. | Web | 22. ledna 2016 v 23:07 | Reagovat

Kamarádka je asi hodně fajn, když ti takhle "pomohla". O tom, kdo se mi líbí ví moje nejlepší kamarádka, která nechodí na naší školu, ale i kdyby chodila, tak by mě trapně nepošťuchovala, že tamhle stojí nebo by na naší přítomnost nějak neupozorňovala. Ale jsou i takové kamarádky, které toho "využijí", když se jim svěříte a vypadá to následovně. Já se nesvěřuji pokud tomu člověku nedokážu na 210% věřit. Řeknu jen to, co chci, aby dotyčný věděl, nothing more.
Měla by jsi sebrat více odvahy a začít si víc věřit např. co se týká toho tance, určitě tančíš dobře, zvládneš to, neboj se.
Odhoď strach a více se raduj, např. zkus se postavit svým strachům.. teď nemyslím nějaké nebezpečné akce, ale normální věci, které tě v normálním životě určitým způsobem omezují, protože máš strach.
Co se týká chlapců... Jsem taky do jednoho zaláskovaná a pořád se pokukujeme a dost často se potkáváme, jenže dneska ho kluci nutili, aby šel za nějakou slečnou strkali do něj a nutili ho, on nakonec nešel po 30 minutovém přemlouvání, byla jsem z toho moc špatná, celou dobu vlakem jsem od dvou do osmi brečela, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Psala jsem kamarádovi, jestli by za tou holkou šel, kdyby se mu líbila a on, že prý jo :D ano, takovéto akcičky a nápady já mám. No, trochu mě uklidnil a já snad i dneska usnu, alespoň v to doufám!
Hodně štěstí a raduj se trošku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama