Leden 2016

Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní

31. ledna 2016 v 12:56 | Broken girl |  Tagy
Ahoj, minule jsem Vám slíbila tag, jelikož to bude již 10. kapitola z mého života. Vymyslela jsem ho v podstatě sama, ale nebylo těžké na něj přijít. A bylo tu dost podobných. Doufám, že se bude líbit a dozvíte se tak o mě něco nového a zajímavého ;)

chapter 10 - My top 3 tag
Tag jsem nazvala: "My top 3". A v čem bude spočívat? Vždycky napíšu nějakou kategorii a vypíšu Vám tři nejoblíbenější věci z ní... Neumím vysvětlovat XD. Ale pochopíte to v tagu:

My top 3 days in year:
Většina se v roce nejvíce těší asi na Vánoce a podobné svátky. To mě ale moc nebere... Mezi mé nejoblíbenější tři dny v roce určitě patří poslední den školy. Miluji, když na sebe můžu obléct šaty, dojít do školy na pár hodin. Všichni jsou na sebe strašně milý, protože ví, že se dlouho neuvidí - nebo aspoň ne ve škole. Převzít kus pro mě bezcenného papíru a jít s kamarádkami na pizzu a projít se po městě. Většinou jsou k vidění ještě tabla, takže se zastavujeme u nich a říkáme, koho známe, kdo vypadá pěkně a co se o kom povídá :D
Druhý takový den je pro mě poslední den letního soustředění... Všichni se objímají, slibují si, jak si budou psát a že se potkají další rok. Všude panuje úžasná atmosféra. Uklízí se pokoje, což v našem podání vypadá, jako dělání ještě většího bordelu... A zároveň se už všichni těší domů.
Třetí den je pátek. Mám ráda pátky strašně moc... Ve škole máme jenom pár hodin a všechno jsou to takový nepodstatný předměty, ve kterých toho moc nenaděláme. Potkávám lidi, které nevidím celý týden. A vím, že odpoledne nemusím vůbec nic. Večer dám stahovat díl Upířích denníků a sedím s knižkou třeba do jedné do rána.

school, day, and first image dancer and dance image fridays

My top 3 book in my bookcase:
Možná jste si už stihli všimnout, že naprosto miluji čtení. Hodně knih mívám půjčených z knihovny, ale doma se mi ukrývá taky hezká sbírka. Nemám je spočítané, ale okolo 50 jich určitě bude. Do mé top 3 musím určitě zařadit některou z knih J. K. Rowling. Miluji všechny její knihy, ale jelikož musím vybrat jenom tři, tak sem zařadím Prázdné místo. Knihu jsem tenkrát strašně moc chtěla a její koupě jsem nikdy nelitovala. Přečetla jsem ji asi za tři dny a chvíli na to jsem ji začala číst znova.
Druhou knížku napsala taky J. K. Rowling a nese název Volání kukačky. Jako malá jsem detektivky strašně moc milovala, ale v poslední době mě už moc nebrali, protože jsem mívala strach :D Ale tato si cestu k mému srdci našla. Líbila se mi a strašně jsem se těšila na druhý díl, který mám doma také a také ho mám ráda.
Třetí kniha je Divergence. Tato kniha se mi líbila z celé série nejvíc - ty ostatní mě už tak nebavili... Od začátku jsem věděla, jak kniha skončí, ale když jsem se blížila ke konci, přála jsem si, aby to byla lež...
Nejsou to jediné knihy, které mám ráda, ale osatní se sem bohužel nevešli (př. Zaklínač, Zůstaň se mnou, Hvězdy nám nepřály, .... je jich strašně moc).

book, chill, and soothing image insurgent, divergent, and veronica roth image

My top 3 TV series:
Jako malá jsem sedávala s tátou u televize a sledovali jsme aspoň pět kriminálek každý den. Na nějakou dobu mě to přešlo. Někdy předloni se mi to zase vrátilo, ale sledovala jsem pouze Myšlenky zločince - strašně se mi líbilo, jak je v každém díle citován minimálně jeden výrok někoho slavného. Měla jsem dokonce knížku, kam jsem si je vypisovala... I když už seriál nesleduji, v mojich oblíbených stále zůstává.
Seriál, u kterého se okamžitě, když vyjde, podívám na každý díl, jsou Upíří deníky. Někomu přijde strašně přehnaný, ale já ho miluji... Břečela jsem, když umřel Damon, když Bonnie měla pohřeb, když umírala Liz, odcházel Tyler,... Některé scény v mé paměti zůstali na dlouho a některé ani neodejdou; všechno to krásný i zlý mezi Damonem a Elenou, a hlavně píseň tichá noc v Damonově osobním pekle.
Bez třetího seriálu si nedovedu představit den. Aspoň na jeden díl Simpsonů se podívám každý den a mám to tak už pár let. I když jsem některé díly viděla už několikrát, nevadí mi to a dívám se znova.

delena, tvd, and damon salvatore image unicorn, simpsons, and funny image

My top 3 things to do:
Tři věci, které dělám nejraději, zahrnují hlavně tanec. Mám ráda ten pocit, když jsem sama doma, pustím si hudbu a aniž by mě někdo viděl, můžu si v klidu zatancovat. Baví mě i jenom sledovat, jak na živo tak videích, jak někdo tancuje. Mým největší vzorem vždycky byla jedna česká holčina, která je naprosto úžasná, ale o té možná jindy ;)
Druhou věcí je uklízení. Strašně ráda uklízím. Když jsem sama doma, pustím si hudbu a dávám věci na své místo. Mám ráda, když je vše tam, kde to patří... Akorát mám pokoj společný s bratrem, tak to není vidět XD
Třetí věc je snění/přemýšlení... Dokážu hodiny jenom tak sedět a snít... Je jedno o čem. Ráda si představuji jaké by to bylo mít rodinu, vyhrát mistrovství světa, být nejbohatší člověk na planetě zemi, být slavný youtuber,...

music Dream

Nechci to už více protahovat, protože málokoho baví číst dlouhé články ;) Doufám, že se tag líbil. Kdyby si ho někdo náhodou chtěl vypůjčit, je celý Váš. Snad jste se o mě dozvěděli něco nové a nebyla to pro Vás ztráta času. A někdy se možná dočkáte další části.

Zkus důstojnost - je to zdarma

29. ledna 2016 v 15:40 | Broken girl |  Diary
Ahoj, moje aktivita v posledních dnech trochu polevila, ale jsem ráda, že i přesto neklesla navštěvovanost a každý den se tu zastaví přes 10 lidí. Taky jsem si u některých z Vás všimla, že jste si mě přidali do oblíbených blogů, čehož si tak strašně vážím. Prostě: děkuji Vám všem ;)

moon, night, and sky image

chapter 7 - Once angain?
Říkala jsem to snad už tisíckrát - jak sobě, tak Vám - že chci skončit s tréninky kvůli lidem, co tam jsou. Jenže já se k tomu nemůžu prostě donutit... Na posledním tréninku to bylo fajn - bavili jsme se, trénovali, smáli,... Ale to by nebyli oni, aby vše nechali probíhat v pohodě. Takže se vrátila jedna z jejich starých zábav a.k.a. focení mě. Brala jsem to ok a prostě na to nic nikomu neřekla a dělala, že mi to nevadí - prostě se to snažila brát ok, jak trénér s oblibou radí... A víte co? Zvládla jsem to... Vím, že to udělali, ale je mi to fuk... Tak má moji fotku? A co s tím mám jako dělat? Brečet, že je debil? To už vím dávno a nejsem sama...
Jenže stejně mě na těch trénincích něco drží...

chapter 8 - Quest 29. - Make new good friends
Někdy na začátku ledna jsem Vám sem psala seznam věcí, co bych chtěla letos zvládnout. Chtěla jsem ho plnit popořadě, ale to se mi moc nedaří, protože jsem začala od úkolu 29, což ale vůbec ničemu nevadí. Brala jsem to jako jeden z těch těžších, tak jsem ráda, že se mi daří plnit.
Úkol zněl najít si nové dobré kamarády. Našla jsem momentálně asi tři, které beru jako ty dobré. Pak je tu pár dalších, ale to jsou takový ti, s kterýma si rozumíte jenom někdy... Všichni jsou sice mladší, ale s mladšíma si rozumím vždycky o něco víc. A jsem za ně ráda, protože jsou vtipní, přátelští a díky nim zvládám vycházet i s lidmi, které zrovna nemusím...

disney, drawing, and monster image
Vždycky, když jsem na we♥it, říkám si, že chci taky umět kreslit....

chapter 9 - Plans for future
A jak vypadají moje plány do nejbližší budouctnosti?
1) Co se mého života týká - je tento měsíc (myslím už únor) dost nabitý. Se školou se budeme účastnit drahé besedy o ničem, které se ještě pokusím vyhnout. Potom máme jet do Prahy, kam se mi moc nechce. Přijde mi zbytečné vstávat ve 3, jen abych se podívala na pražský hrad a jela domů... Taky mě čeká soustředění s naprosto úžasným lektorem a prvních pár soutěží letošní sezóny. A všechno završí týden jarních prázdnin, o kterých se stavím u J. (pokud se vydržíme bavit do té doby XD).
2) Co se týká blogu - Čeká nás již 10 kapitola, takže připravím nějaký tag. Zatím jsem nevybrala jaký... možná vymyslím nějaký nový. Ale chtěla bych Vás trochu více seznámit se mnou ;)Stále se ukrýváš tam vevnitř; je čas vyjít ven

26. ledna 2016 v 0:00 | Broken girl |  TT
Čekám. Čekám na omluvu, která nikdy nepřijde. Ale přesto mám vnitřní pocit, že jednou si to uvědomíš. Dlužíš mi ji. Hádali jsme se, jak to tak v poslední době mezi námi bývá, a řekl jsi, že ty mi nedlužíš nic. Ale tak to není. Vymlouváš se na všechny ostatní a na to, co se ti kdysi stalo. Neznala jsem tě tenkrát, ale je to jedno - ty doby jsou dávno pryč. Nedokážeš žít přítomností, i když trvdíš, že je to jediný způsob, jak dokážeš dýchat...

quote, flowers, and life image

Řekl jsi mi strašně moc hnusných věcí, ale za ty omluvu ani nechci. Dokud do mě kopeš psychicky, dělej si co chceš, ale fyzicky by to chlap nikdy neudělal. Chlap dokáže upoutat pozornost i jinak... Vlastně už je to dlouho, co jsi v mojich očích klesl... Hraješ si na chlapa, ale pořád jsi dítě... Chlap by holku nerozbrečel a jestli jo, nenechal by ji brečet a i když by se stalo tohle, nenechal by ji samotnout. Ty přijdeš, robrečíš ji a odejdeš... Prostě ji tam necháš, ať si dělá, co chce... Tohle pro mě slovo chlap neznamená.
Říkáš, že se chovám jako dítě, protože žena by neřekla miluji tě jako první. Prý to jednou pochopím... Ale já nepochopím. Když mi na někom záleží, je jedno kolikátá to řeknu. I když tobě jde jen o jedno: Abych to neříkala tobě... Miluješ jinou a jsi s ní šťastný? Nechápu proč... Nemiluje tě. Sám jsi mi to řekl. Ne narovinu, ale když řekneš, že se cítíš strašně a jsi pořád sám a nikdo o tom neví a ani vědět nechce, vyplívá to z toho.

creative, art, and drawing image

chapter 6 - You know it can get hard sometimes
Ve středu jsem se probudila a nemohla jsem mluvit. Ten den jsem ještě do školy šla, protože jsme měli psát dvě pololetky a já to chtěla mít za sebou. Od čtvrtka jsem ale už doma. Přečetla jsem knihu Kam jsi šla?, viděla film Po zániku země, u kterýho jsem se skoro rozbrečela - neberte to, jako že jsem přecitlivělá, ale jenom naprosto miluji Jadena Smitha ♥, hrála hry a shlédla dva kanáli na youtube....
Co tím chci říct? Jestli máte tip na to, co dělat, tak se pochlubte. Budu jedině ráda :D

Článek je trochu kratší, ale první část je úvaha týkající se J. a naší včerejší hádky, za kterou jsem nakonec ráda. Konečně mi řekl něco ze své minulosti, čehož si strašně moc vážím. Poslední ostavec/kapitola je deníčkového typu, což se sem sice nehodí, ale fakt by se mi hodila rada. Ale neraďte mi filmy - chtěla bych jich vidět dost, ale nějak se mi do toho nechce, nebo je nikdy nedokoukám od konce... :D


Is it my fault?

23. ledna 2016 v 11:38 | Broken girl |  Dopisy osudu
Milý osude,
říkáš mi, že se mám změnit. Že moji povahu bude vždycky každý nenávidět. A že jestli někoho miluju, tak to pro něj není žádná výhra. Opakuješ mi to. Pořád dokola a rád. Vždycky to doplníš o větu, že to potřebuji slyšet a že mi nedokážeš lhát. Všichni říkají, že je lepší slyšet pravdu, tak proč tě prosím skoro na kolenou, aby jsi mi lhal?

the hobbit, ed sheeran, and i see fire image

Nedokážu se změnit... Ne kvůl tobě. Ne bez tebe. Jsem sama. Skoro pořád. I když jsou okolo mě lidi. Nechci to změnit. Vím, že mi to nevěříš. Vím, že chceš, abych chtěla. Ale tohle mi nepomůže.
Přišel za tebou jeden kluk. A co jsi mu řekl? Ať si do mě klidně kopne... On šel a udělal to. Smál ses... Tvoji kamarádi mě nenávidí, a přes to jim to bylo líto... Je jim mě líto víc než tobě...
Nikdo mě nezná jako ty. Ale ty si toho vůbec nevážíš. Vždy, když brečím, řekneš, že jsem nevyrovnaná... Jak to mám změnit? Nikdo jiný to neví... A ty tu nejsi.
Nikdo nechápe lidi, co se řežou. Nikdy bych to neudělala, ale chápu je... Fyzická bolest se nikdy nevyrovná té psychické. Ale pomůže ti zapomenout. Na chvíli. Ale ta chvíle za to stojí.
Jídlo také není útěcha. Ale stejně chodím celý den po bytě a něco hledám.

love, Taylor Swift, and love story image

Říkáš, že jsem nevyrovnaná? Ale já nejsem. Vím, co chci a co ne... Vím kdo jsem a kdo ne. Neříkám, že se mám ráda... z větší části nemám. Ale vyrovnávat se s tím by měl někdo jiný. Říkáš, že jsem přecitlivělá. Ale každý brečí, když je úplně sám... Dostává mě to. Moje třídní učitelka o mě v hodinách vykládá, jak jsem dokonalá - většinou o mě tohle učitelé říkají - ale já to slyšet nechci. Neznají mě.
Ty jo. A co z toho mám? Prý si na mě za ty roky nezměnil názor. Tak proč jsi změnil celé svoje chování? Byla jsem tu. Vždycky. A budu tady. Prý neexistuje navždy. Ale pro mě jo. Budu navždy vedle tebe. A ať mě to zničí sebevíc, nenechám tě vyhrát...
Říkáš, že si mám udžet výhodu na své straně... Máš pravdu. Proto tě nenechám jít...
Potřebuji tě...

Každý krok, který uděláš, může být tvou největší chybou

20. ledna 2016 v 11:11 | Broken girl |  TT
Ahoj, tento týden je téma týdne takové pěkně depresivní, takže jako stvořené pro mě. V poslední době jsem se opravdu hodně vyžívala v depresích. Dokázalo mi ublížit snad cokoli. Někdo mi napsal na ask a já už brečela. Někdo si nezobrazil moji zprávu do několika minut a já zase brečela. A takhle to bylo se vším... Nevím jak se to stalo, ale zlepšilo se to. Věci tolik neřeším. Bavím se víc s lidma okolo sebe. Je mi i celkem líp. Přesto jsou věci, které považuji za chyby a dnes Vám přestavím svoji top 5.


Number 1 - Go to call my genie so he knows
Věřila jsem jedné své kamarádce a to beru jako chybu. Uvědomuji si, jak moc mě to posunulo tam, kde teď jsem, ale stejně... Věřila jsem jí. A proto jsem jí řekla, jméno kluka, co se mi tenkrát doopravdy líbil. A víte co udělala ona? Řekla si, že ho sbalí "aby mi neublížil". Nejen, že jsem přišla o kamarádku, ale prožila jsem si s tím klukem tolik hrozných chvil... (ano, je to příběh o O.).
Vlastně jsem celkově zjistila, že není dobré říkat kamarádkám, kdo se Vám líbí. Potom je to na Vás víc vidět, protože víte, že ony o tom vědí. Když ten borec projde okolo, ony už do Vás žduchají apod. a ten kluk může být sebevíc blbý, stejně si všimne ;)

Number 2 - And now I'm at home, I'm all alone
Našla jsem kluka, do kterého jsem se opravdu zamilovala (ano, opět příběh o J.), začali jsme se spolu bavit a prostě jsme byli normální kamarádi. Jenže kamarádek, jako jsem byla já, měl tisíce. Místo, abych si vážila našich společných chvil, kašlala jsem na něj. A když už jsem s ním někde byla, nesoustředila jsem se na něj, ale na holky okolo něho... Pořád jsem se snažila udržovat je co nejdál...
Jediný, co z toho plyne je, že to nemá smysl. Jestli k Vám nic necítí, tak to, že od něj udržíte jednu holku dál, nic nezmění.


Number 3 - Do you really wanna do that
Nerozhodnost. Nenávidím tuhle svoji vlastnost. Nikdy a pro nic se nedokážu rozhodnout. I když třeba vím, co bych chtěla, stejně si nevyberu XD. Vždycky začnu přemýšlet nad tím co by kbyby, což nikdy nekončí jedním řešením...

Number 4 - I'm gonna keep it real
Strach. Brání mi v hodně věcech. Nedokážu se ho zbavit. Je tu pořád, jako můj nejlepší kamarád dělám si srandu, můj nejlepší kamarád tu není skoro nikdy. Bojím se všeho.. věcí okolo mě; činností, co bych měla, mohla nebo chtěla dělat; lidí, zvířat,... Není nic, co by mi nenahánělo strach.

Number 5 - I wish I had style
Nikdy, ale nikdy, jsem neměla nikomu říct, že tancuji XD. Pak po mě všichni chtějí, ať jim zatancuji... Nikdy netančím sama a ono to jen tak z místa prostě nejde - aspoň ne mě. Stydím se, a jak je to nečekaný, tak si nemůžu vzpomenout na žádný kroky, i když jich znám dost. A hlavně jsem teď měla nerozhodnou známku z tělocviku, takže mi učitel napsal jedna, ale příště musím zatancovat. Jediný moje štěstí je, že mám J. a ten mi vymyslí sestavu aspoň někdy je užitečný.


Nevím, jak Vám, ale mě přijde článek místy trochu zmatený... No, nedokážu to popsat lépe. Snad pochopíte a budu ráda, když zanecháte komentář. Vždycky mi udělají radost.

What are you waiting for?

17. ledna 2016 v 13:34 | Broken girl |  Diary
Ahoj, minule mě napadlo psát části článku jako jednotlivé kapitoly a dát každé svůj název. A jelikož se mi to nějak zalíbilo asi v tom budu i pokračovat. Dnešní článek bude takový asi kratší, protože se toho moc neděje a škola zabýrá nejvíce času a to do ní ani v ní nic nedělám...

chapter 4 - Know I should let you go
Pořád, ale opravdu pořád, myslím na ně dva. Vím, že jste o nich slyšeli už asi milionkrát, ale nemůžu si pomoct. Blíží se březen. Asi v listopadu jsem slíbila J., že za ním o jarních prázdninách dojedu. Nejsem si moc jistá jestli chci... Na jednu stranu ho chci vidět. Být s ním sama a moct mu říct cokoli, což se nakonec projeví jako mlčení. Ale znám ho. Udělá něco, co to celý zkazí. Bude o mě vykládat to, co vždy, ikdyž bude vědět, že to slyším.
Občas mám ale strach, že do té doby se spolu už ani nebudeme bavit... Už dlouho se nestalo, že bysme se nepohádali. Vím, že ty hádky vyvolávám já. Nechci to, ale nakonec to stejně udělám.
Nemám ráda jeho kamarády... Až na jednoho. Kdyby nebylo jich, tohle by se nedělo. S jeho holkou bych se nakonec asi srovnala, ale s nima nikdy...

Dream, dream catcher, and dreamcatcher image

chapter 5 - No time to sleep
Ve škole se sice blíží pololetní vysvědčení, ale jediný, co vidím já, jsou pololetní prázdniny. Sice to není žádná sláva, ale volno jako volno...
Popravdě si to teď ve škole celkem užívám. Už nejsem prvák, takže si nemusím na nic zvykat. A zároveň nejsem čtvrťák, abych se musela strachovat z maturity, přijímaček,... Prostě takový rok napohodu. Učitelé ví, že ode mě nemají nic čekat. A jsou okolo mě samý pěkní kluci když si nevšímáte jejich povahy, ale jen vzhledu.
Nejhorší je moje spoluzačka... Občas mi leze na nervy, protože si všímá hlavně jejich povahy a potom buď brečí anebo mlátí do věcí. Přjde mi to vtipný - ostatně jako u všech lidí - ale nemám ráda, když na nás čumí celá jídelna. Zbytečně moc to řeší...

chapter 6 - And I'm trying , trying
Jelikož si přes den občas udržím pozitivní náladu, začala jsem dělat pár věcí pro své dobro. Začala jsem uklízet pokoj a těším se, až si to tu trochu předělám. Taky jsem si řekla, že budu víc trénovat doma, no zároveň míň chodit na tréninky, protože nemá smysl se tam s těma blbečkama otravovat, když si to člověk může užít. Taky jsem už dočetla další z knížek, co jsem dostala na Vánoce a rovnou jsem se pustila do čtení třetí.

Doufám, že Vám vysvědčení dopadne tak jak byste si přáli ;)

Klidně mě mlať tyčí

14. ledna 2016 v 21:07 | Broken girl |  Dopisy osudu
Milý osude,
ty vždycky víš, jak mě dostat na kolena, donutit mě brečet a přijít o všechno, co mám... Litovat mých životních rozhodnutích a i těch, co za mě udělali jiní. Byla jsem nadšená z toho, co jsi udělal... kdysi... no teď mě to ničí. Každý mi říká, že jednou mě to zničí úplně. Ale já je nedokážu nechat jít. Nelíbí se mi, jak měníš jejich povahy. A věř tomu, že měníš... Víš, nikdy nepochopím, proč se kluci musejí před ostatními tak předvádět. Říkáš, že z toho dospějí... Ale kdy? Vždyť je jim všem přes dvacet. Stalo se toho hodně... A všechno se točí jen okolo nich dvou (J. & O.). Víš, díky tobě se jim nedokážu vyhnout. Potkávám je na trénincích, soutěžích, jen tak venku, ve vlaku,... jsou všude. No když je nepotkám, chybí mi... Po dnešku dokonce oba dva... Hodně si změnil... jak k dobrému, tak k zlému...

music, world, and volume image

chapter 1 - lighter near my head
Kluka, který mi psal po Vánocích, jak na mě myslí, jsem dnes potkala poprvé od té doby. Ignorovali jsme se jako vždy aka náš normální stav. Ale vypadal zamyšlenější... Když mi napsal, první věc, co mě napadla byla, že pil. Vlastně jsem v to doufala, protože to bylo nejjednodušší řešení. Jenže znám ho moc dlouho. Vím, že po prvním pivu není schopný chodit a ne ještě psát (dělal dokonce čárky mezi větami - na správných místech). Druhá možnost padla dnes. Doufala jsem tedy, že si ze mě dělá prdel. Rád mi oplácel věci a tohle byl přesně jeho styl. Mohl se pochlubit každému. Ale on to neudělal... Neřekl o tom vůbec nikomu... Buď mi teda v tom nejhorším případě řekl pravdu, což mě naprosto děsí... A nikdo okolo mě to nechápe. Nebo plánuje něco velkého, v což teď paradoxně doufám.
Jenže na živo byl milejší. Choval se ke mě hezky, a když se mě milovaný J. snažil ponižovat, do jisté míry mě bránil... Než nadešel čas jeho oblíbené zábavy. Víte, co mi o ní řekl J.? Že to mám brát taky jako srandu... Může mi ten zkurvený debil říct, jak se mám smát tomu, že jiný zkurvený debil mi drží zapalovač u hlavy?
Pokaždé chci brečet a přesto se tam příště vrátím... Ano, moje naivita nezná hranic, ale nikdy nepřestanu věřit aspoň ne než mě to úplně zničí.

bring me the horizon, bmth, and can you feel my heart image

chapter 2 - shall we go somewhere else
Chtěla jsem se přestat bavit s J., ale nikdy jsem s tím nepřestala. Nedokážu to... Když třeba není dva dny online, mám pocit jako bych umírala. Nevěřím mu, ale řeknu mu vždy vše, protože to pochopí... Bude to vykládat na potkání, dělat si z toho prdel prostě předvádět se jako malý parchant i když to popírá. Ale do očí by se mi nesmál. Ne kvůli tomuto. Pořád věří ve svoji pravdomluvnost, ale trvalo mu rok říct mi o jeho holce a další rok říct mi, že "nejsem jeho typ".
Ponižuje mě, ubližuje mi (psychicky), lže mi, zapomíná na vše, hádáme se...
Omluví se mi, řekne, že vše bude lepší, že mám srát na ostatní a všechna rozhodnutí jsou jenom na mě...
Nenávidím ho...
Miluji ho... Strašně moc.

chapter 3 - That shit, it tears me up
Ve škole se blíží pololetí, a i když oproti předchozím kapitolám, je to pro mě něco, co mě až tak nebere, mám co dělat. Známky mám mnohem lepší než loni, ale pořád toho budeme hodně psát. Zítra mě čeká chemie, kde to mám momentálně na pomezí 1 a 2. Ani jsem to neviděla... Nechci dvojku, ale nedokážu se učit... Ne teď... Vlastně nikdy...
Celý týden se mi chce furt spát... Usnula jsem v hodině dějepisu, ve vlaku, doma - hned jak jsem přišla ze školy...
Nezvládám to.....

Doufám, že jste na tom lépe ;) Budu ráda, když se mi v komentářích pochlubíte.

Tři bratři

12. ledna 2016 v 18:13 | Broken girl |  Recenze
Ahoj. Přidala jsem se dnes novou rubriku, do které Vám budu psát o knihách, filmech, hrách,...., které se mi buď líbili, nebo naopak ne. První takovouto recenzí se trochu vrátím k Vánocům. Na štědrý den dávali na nově pohádku Tři bratři a mě se opravdu zalíbila.


Popis: "Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře."

Postavy: Jan (Tomáš Klus), Pepa (Vojtěch Dyk), Matěj (Zdeněk Piškula), Šípková Růženka (Kateřina Kosová), Červená Karkulka (Lucie Marie Šťouračová), Maruška (Sabina Rojková)

Názor: Každý rok se na štědrý den podívám na jednu novou pohádku. Letos jsem vybrala Tři bratry a volby rozhodně nelituji. Pohádka sice obsahuje hodně absurdních chvil, ale to mi vůbec nevadilo - přišlo mi to spíše vtipné. V příběhu uvidíte tři pohádky; Šípkovou Růženku, Červenou Karkulku a Marušku a 12 měsíčků. Film je spíše ve formě muzikálu; obsahuje hodně Svěrákových písniček. Hlavní postavy jsem si velice oblíbila - líbila se mi jejich povaha. Sice se dost lidem nelíbí obsazení, ale Vojtu Dyka a Zdeňka Piškulu mám hodně ráda a Tomáš Klus mi také nevadil. U pohádky jsem se opravdu hodně nasmála a klidně bych si ji pustila znovu. Hodně lidí má pocit, že Červená Karkulka je plná pedofilie, ale mě to tak třeba nepřijde - sice se Karkulka zaslíbí mnohem staršímu Matějovi a dá mu pusu na tvář, ale za pedofilii bych to opravdu nepovažovala ;) Našla jsem, že za pedofilii lidi berou i to, že v pár záběrech nemá Matěj tričko ale jako really??.

Hodnocení: I když se mnou bude hodně lidí nesouhlasit, pohádka mi přijde pěkná. Ano, jsou to tři pohádky splácané do sebe, ale provedení se mi líbí a dávám 5/5.

Vím, že recenze nejsou moje nejsilnější stránka, ale snad je to aspoň trochu čitelné ;) V komentářích si ráda poslechnu Váš názor na tuto pohádku.

Celý svět je divadlo a lidé jenom herci

8. ledna 2016 v 22:21 | Broken girl |  Tohle prostě nejde zařadit..
Ahoj. Všem, kdo komentovali minulý článek, bych chtěla poděkovat. Měla jsem co dělat, abych se nerozbrečela, protože mě opravdu dojalo, jak milý lidi tady jsou ;) Komentáře jsem si opravdu vzala k srdci a věřím, že už to bude jenom lepší. A abych si udržela pozitivní náladu, napíšu Vám o mých nových objevech. Snad se Vám budou zamlouvat víc než J.

once upon a time, rumbelle, and tv series image

Objevy jsou celkem dva a každý z nich má jeden "malý" problém. Jeden má možná přítelkyni a druhý bydlí strašně daleko.
První je naprosto dokonalý a je to takový ten typ kluka, kterého balí snad všechny holky na škole. Je sice teprve v prváku, ale je naprosto dokonalý, což jsem už jednou řekla. Ve svém volném čase dělá parkur a je v něm opravdu dobrý. Má dvě videa na youtube a každé má skoro 2 000 shlédnutí - vůbec jsem to 1 000 neviděla jenom já. Má úžasně vypracované tělo, sladký účes a takový ten nevinný pohled. A jelikož mi osud přál, tak má ve škole skříňku skoro vedle mě, takže si tam vždycky zavazíme. Občas naváže konverzaci tím, že se mi omluví XD. Ale na začátku roku jsem mu prodala jednu učebnici, tak jsme se vlastně seznámili.

heart, tattoo, and black and white image

Druhý nevypadá sice tak pěkně, ale taky má své kouzlo. Ale má úžasnou povahu; je hodně upovídaný, upřímný, vtipný,... prostě samé dobré vlastnosti. A taky udrží tajemství. Seznámila jsem se s ním díky J., protože ho J. vzal sebou na soustředění a tam jsme se spolu začali bavit. Ten první "rozhovor" bych nejradši úplně vymazala XD : došla jsem za ním na karanténu radši se neptejte a zeptala se ho, jestli jeho kamarád, který měl co dělat, aby se nedoblil, zvládne ten den tancovat. Měli jste vidět jeho záchvat smíchu...

"Někdy je lepší celý život po něčem marně toužit, než prožít velké zklamání ze splněného snu."

Možná... kdo ví, už nic neříkám

5. ledna 2016 v 19:18 | Broken girl |  TT
Ahoj. Znáte ten pocit, když Vás váš nejlepší kamarád postupně ničí zevnitř? Až do bodu, kdy máte pocit, že je konec - že Vaše duše zemřela? Tak moje zemřela oficiálně 5. 1. 2016 asi v jednu ráno. A jelikož je téma týdne "poslední den mého života", popíši Vám ten svůj včerejší zážitek....

snow, christmas, and winter image

Byl už večer, když jsem jako normálně napsala J. Odepisoval ze začátku z dlouhými odmlkami, ale s blížící se půlnoci, odepisoval do minuty... Jako vždy to začalo nevinými řečmi - co dělal, co se stalo zajímavého,... A jako vždy jsme skončili u hádky...
Chtěla jsem za ním po dlouhé době jet, ale máma mi to zakázala. Prý je hodně sněhu a co kdybych se neměla, jak dostat domů (kamarádka si mě dobírala, že já bych věděla, co tam v noci dělat XD). Ano, inteligence mé matky nezná hranic... takže jsem nikam nejela. Mu to nevadilo - řekl mi, že to se sněhem je blbost, ale aspoň budu mít čas se na zítřek naučit psychologii.
A jak to skončilo? Zase jsme se dohádali jenom kvůli psychologii. Stála tam jedna věta, kterou jsme si každý vykládali trochu jinak. Neví ani jak se to stalo, ale naše hádka se dostala opět k jeho holce. Víte, vždycky mě zajímalo, proč ji má radši. A jak jsem byla naštvaná, zeptala jsem se. A jak byl naštvaný on, tak mi konečně odpověděl po pravdě. Nebylo to moc pěkné, ale konečně to řekl...
Brečela jsem ze začátku. Chtěla jsem zpátky to, co mezi námi bylo dřív - když ještě ani neznal holku, s kterou chodí. A hlavně jsem chtěla jeho staré já... I když to on nevidí nebo vidět nechce, změnil se a změnil se hodně... Možná je něco pravdy na tomto:
"Lidé ti řeknou, že jsi se změnila, když přestaneš dělat to, co oni chtějí."

draco, dramione, and hermione image

Brečela jsem asi dvě hodiny. Řekl mi, že nemá rád moji povahu ani vzhled, ale ani jedno z toho nebolelo tolik, jako věta: Jednou si MOŽNÁ někoho najdeš. To možná... Řekl mi miliony hnusných věcí a ještě víc jich řekl za mými zády, ale nikdy a nic nebolelo tak, jako toto možná. Fajn, on o mě nestojí, ale to možná byla rána pod pás...
Když jsem konečně přestala brečet, věděla jsem, že toto je konec. Ne našeho přátelsvtí - toho se nezvdám za žádnou cenu. Ale mojí snahy vrátit vše tam, kde to bylo nejlepší. Snahy dostat to, co doopravdy chci... A moje důstojnost mě asi opustila také.
Vím, že bych neměla, a kdyby se to vyplnilo, trpěla bych více než on, ale chci, aby se mu toto vše jednou vrátilo... Strašně moc si to přeji...

Image by Melinte Adina