Kouzelník nikdy neprozradí svůj nejlepší trik

30. prosince 2015 v 5:00 | Broken girl |  Diary
Ahoj, přidávám Vám sem další článek o chlapci, co přišel na fake profil... Všechno se to opět zkomplikovalo, jak se to u něj vždy stává. Doufám, že to po mě půjde přečíst, protože mám dnes (článek jsem psala 27.12.) opravdu štěstí na zranění - prvně jsem si ruku spálila o pánvičku, pak jsem si na prst vylila vařící olej, druhou ruku jsem si odřela o hranu stolu a asi hodinu jsem se snažila dostat náušnici do ucha aneb nevýhoda mít čtyři nušnice v jednom uchu ;)

coffee and good morning image

Na začátek Vám řeknu co se stalo v poslední době a pak teprve vezmu pořadě celý náš příběh až do tohoto okamžiku. Všechno je to čistě z mého pohledu a vím, že je dost věcí, o kterých ani nevím. Ale on toho taky dost neví...
Bloknul si mě. Dnes ráno. Zničeho nic. Zabloval si mě, abych mu nemohla psát a ani si zobrazit jeho profil. Celé dopoledne jsem přemýšlela Proč? A myslím, že teď už vím...

(Tady si dovolím půjčit pár řádků ze staršího článku):
Už od mala jsem milovala tancování. Nejdříve jsem chtěla dělat mažoretku, potom baletku, moderní tanečnici,... Ale jediný taneční styl, s kterým jsem opravdu začala byl street.
Na prvních pár lekcí se mnou šly i kamarádky, ale déle to z nich vydržela jenom jedna. Tréninky byly super a bavilo nás to. Později se naše tréninky stali metodou pro lidi čekající na vlaky, autobudy apod., jak si zkrátit čas - chodili se na nás dívat. Bylo to strašně nepříjemné, ale objevili se tam dva celkem slušně vypadající kluci. A tak jako normální 14-ti leté holky jsme měly strašně blbé nápady...
Založily jsme fake profil na fb a tomu staršímu z nich jsme začaly psát.

(Tady už je část nová):
On odepisoval. Psali jsme si několik měsíců. Když jsem došla do školy, zmínila jsem se o tom kamarádkám. Občas jsme se o tom bavily - co si píšeme apod. Ony ho chtěly vidět, protože si ho moc z tréninků nepamatovaly. Zrovna se měla konat párty, kde měl vystupovat. Tak jsme šli. Od začátku to bylo strašný...
Jedna kamarádka se furt rozcházela a scházela se svým přítelem s psychopatickými sklony a moc s ní nebyla řeč. Zjistila jsem, že na párty šla za jediným účelem: Sbalit toho kluka, co jsem mu psala, aby mi náhodou neublížil (Ano, vážně si myslela, že to tak bude lepší... pro všechny). Jenže ten kluk, s kterým se zrovna rozešla, tam přišel kvůli ní. Přesto ona donutila aspoň druhou kamarádku, ať fotí toho kluka, kterému jsem psala (btw. od teď mu budu říkat O. protože je to zbytečně složitý :D).
Ta kamarádka s radostí vzala foťák, i když já to výhradně nechtěla, a šla. Fotila ho, a jak jsem já (nevím jak ostatní) čekala, přišel na to. Nedivím se mu, že se mu to nezdálo příjemné, ale on mi to později vrátí. Do toho o něm celou párty mluvily. Hodnotili jeho zadek, vzhled,.. prostě všechno. Nijak jim nevadilo, že je musel slyšet každý v našem okolí.
První kamarádka odešla, aniž by nám cokoli řekla, a ten den už se nevrátila. Párty díkybohu brzy skončila a my šly domů. Čekalo mě tam jedno opravdu "milé" překvapení. Psal mi. Na můj opravdový fb. Na všechno přišel. Věděl, že celou tu dobu jsem to všechno dělala já. Že jsem mu psala, fotila ho, vykládala, že jsme kamarádi a půjdeme spolu ven, že mám doma na nástěnce jeho fotky. Možná si říkáte, že většinu z toho jsem do teď nezmínila - to proto, že to není pravda.
Hádali jsme se. A z kamarádek později vypadlo, že mu psaly. Jedna mu psala, že ona za nic nemůže - on jí to uvěřil a řekl, že je to v pohodě. Druhá se do něj strašně zamilovala a snažila se s ním navázat konverzaci (tuhle holku si pamatujte!!) Třetí, co chtěla ať ho ta další fotí, napsala, že taky za nic nemůže.

up, balloons, and sky image

Hádala jsem se s ním taky nějakou dobu. Když s to teď pročítám, za dost věcí se stydím. Byla jsem naštvaná a hlavně schopná napsat mu cokoli. Psal mi sice dost hnusný věci, ale já se taky chovala jako malej fagan.
Když jsme se někdy potkali reálně, což se stávalo dost často, dělali jsme jakoby nic. Nebavili jsme se spolu a nikdo nic nevěděl. Užíralo to jen nás - nebo spíš mě. Pak se rozhodl vrátit mi to focení. Jednou si vytáhl mobil a prostě mě začal natáčet. Ukazoval to všem okolo sebe. Dost lidí mu řeklo, že je úchylák, ale mu to bylo jedno. Měl radost a byl na sebe hrdý, jak strašně mi to vrátil.
Nějakou dobu jsme se pak neviděli. Já mu poté napsala jako první. Popřála jsem mu k narozeninám, on poděkoval a byl konec našeho psaní si.
Přišlo letní soustředění, kde jsem nikoho neznala a v podstatě s nikým jsem se tam moc nebavila. On si toho nemohl nevšimnout. Jenom soustředění skončilo, psal mi jak nemám žádný kamarády a že se tomu vůbec nediví... Pohádali jsme se. Opět. Na chvíli jsem si ho bloknula na fb, ale fakt jen na chvíli.
Mezitím mu kamarádka (ta která se zamilovala) začala psát. Psali si většinou v pohodě. Když nepočítáte ty lži, co ji navykládal. Řekl, že má holku - žádnou neměl. Řekl, že je ve škole - potkali jsme ho v Albertu. Řekl, že půjdou ven - nikdy neměl čas. Řekl, že zařídí, aby došla na trénink - nezařídil.
Kamarádka byla zoufalá, protože si myslela, že ho vážně miluje. Takže jsem nakonec v podstatě dobrovolně zařídila, abysme mohli dojít na ten trénink. Před začátkem byla kamarádka strašně nervózní. Já ji uklidňovala, až do doby než přijel on. Potom jsem začala být nervózní víc než ona :D
Trénink proběhl v pohodě. Fakt jsme si ho užily a ho jsme ani moc nevnímaly.

landscape, tree, and nature image

I když o mě všude vykládal opravdu hnusné věci, ignorovali jsme se. Zvládli jsme spolu vydržet na soustředěních a i týden v Itálii (taky se skupinou). Na letošním soustředění si našel holku. Opravdu se jí líbil, ale on ji odkopl. Já byla jedna z prvních, co jí řekla, že on je debil a ona za to nemůže - že to tak bude lepší.
On mi potom napsal, že to udělal kvůli mě... Jestli to řekne jí, ten kdo bude vypadat jako nějvětší svině, budu já. Nemůžu za to... Nechci to. Každý jí na ask píše, jaká je svině, že mu zlomila srdce. Ona mu... Je mi jí opravdu líto, ale pravdu jí říct nemůžu. Vím, že by to nepomohlo.
A nakonec si mě dneska bloknul na fb. Myslím, že mi chce opět něco vrátit - to, že jsem si ho taky kdysi blokla.
Celý tento příběh jsem napsala té kamarádce, která ho milovala - teď už má přes dva roky přítele a je s ním opravdu šťastná. A víte co mi na to napsala? Že to určitě myslel vážně. Prý proč by mi to jinak psal. On by mi přece nelhal. - Nemohla jsem to uvěřit. Vlatně nemůžu pořád.

Zhrnutí: nefotila jsem ho - nikdy - a vážně doma nemám nástěnku s jeho fotkami - vrátil mi to, ikdyž jsem to neudělala - natáčel mě a ukazoval to na potkání... Bloknula jsem si ho - vrátil mi to - bloknul si mě...
Ale co bolí nejvíc? Nedokážu nad tím přestat přemýšlet... Proč mi to psal? Proč zrovna teď? Proč zrovna mě? Proč mi vůbec psal? A proč si mě doopravdy bloknul? Proč ji nechal? A proč ta druhá mu náhle tak věří?

Reedit 00:04 - odblokoval si mě... zase... možná... Mobil tvrdí, že ano, ale podle fb mě má furt bloknutou...
 


Komentáře

1 Anter Anter | Web | 30. prosince 2015 v 17:25 | Reagovat

Máš ho v hlavě, máš ho v hlavě a to je nejhorší. Ty nepochopitelný věci, který se okolo vás dějou. Spusta lží, přetvářek a pomst. Taky bych mohla vyprávět. Nejlepší asi bude, když celou tuhle kapitolu hodíš za hlavu a zapomeneš na to, na to všechno. :-) Hodně štěstí do nového roku!

2 Olja:) Olja:) | Web | 30. prosince 2015 v 20:29 | Reagovat

Teď to bude znít asi trochu hnusně ..ale vážně jsem ráda,že nejsem jediná,která má občas životní příběhy jak z nějaké připitomělé telenovely .. tenhle příběh teda vážně stál za přečtení. Opravdu by mě zajímalo .. kolik je tomu klukovi? Nechápu,že se chová tak strašně dětinsky a pomstychtivě. Jo kluci na tom s tou mentalitou bývají opožděněji ale stejně mi tohle přijde jako kdyby mu bylo tak max. 14 let -.-
Je to blbec .. být tebou naprosto se na něj vykašlu a už vůbec neřeším,jestli si tě zablokoval nebo ne. Nesnáším tady ty "facebookový blokády" .. je to tak strašně stupidní řešení "problémů" -.-

3 cincina cincina | Web | 31. prosince 2015 v 9:46 | Reagovat

A proto nikdy nic neříkej kamarádkám a pořádně si rozmysli, než jim zase něco dalšího řekneš. Protože když jste parta kamarádek, tak je jasné, že dříve nebo později se jedna prokecne, protože holky jsou drbny.
Já bych se na toho kluka vykašlala, protože se chová jako fracek. Nechápu, proč se ti takhle mstí. Kdyby si raději zjistil pořádnou pravdu a ne ty kecy, co mu vykládají ostatní.

4 Sandra Sandra | Web | 31. prosince 2015 v 12:06 | Reagovat

fuha,toto je taká zamotaná akoby lovestory:D
ale nie,akože ak je to naozaj pravda,tak veru mali ste v živote taký menší príbeh a aj si sa určite poučila a určo aj tvoje kamošky:)
prajem pekného Silvestra!:)♥

5 listopadka listopadka | Web | 31. prosince 2015 v 15:34 | Reagovat

Snad se to brzy nějak vyjasní, snad se dozvíš odpověď na své otázky. Já přeji do Nového roku též všechno nejlepší a děkuji...

6 Andey Andey | Web | 31. prosince 2015 v 17:34 | Reagovat

Radši si dvakrát rozmysli, co řekneš kamarádkám. Je to opravdu hodně zamotané. Podle mě tě nemůže dostat z hlavy, jelikož už jste jakoby už něco prožili. Dej tomu čas a ono seto vyjasní. Tak, si ho zatím nevšímej a uvidíš, co on udělá. :)
Já si říkám - Problémy, které se sami nevyřeší, nemá cenu se zabývat. :)
Určitě se to nějak vyřeší, uvidíš. :)

7 Andey Andey | Web | 31. prosince 2015 v 17:35 | Reagovat

Přeji ti šťastný nový rok a možná v něm bude nová láska. :) Držím palce. :)

8 Madd. Madd. | Web | 31. prosince 2015 v 17:51 | Reagovat

Nechci se tě nijak dotknout, ale podle mě to je kréten a některé tvoje kamarády se taky nezachovaly zrovna nejlíp... No hlavně na ně si dávej pozor, moc dobře vím, že když chcou být hnusné tak jsou...
Jsem zajímavá, jak to s vámi dvěma dopadne :D

9 karendontbysad karendontbysad | Web | 31. prosince 2015 v 20:54 | Reagovat

tak jsem se prokouslala celým článkem, předem děkuji za přání na mém blogu, a ted k tomu klukovi, je nedospělej, zřejmě mu nejsi lhostejna, jinak by se tak nechoval. a ty - vymazat, delete, a myslet na někoho, kdo si tě bude vážit :-)

10 Tay Tay | Web | 31. prosince 2015 v 21:28 | Reagovat

Hezkej blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama